Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az energiaital okozhatta?

Az energiaital okozhatta?

Figyelt kérdés
Tegnap nem igen ettem, csak 4 melegszendvicset. Hűsítő el megittam egy red bullt. Körülbelül 2 óra múlva ittam egy monstert is. Este buliba mentem, ahol négyen ittunk egy zsiráf ko-t (energiaital, pezsgő, vodka keverve). 3 pohárral ittam belőle. Több alkoholt nem ittam. Haza 4 körül értem és itt kezdődik a gond. 7 óráig nem tudtam elaludni. Nem voltam fáradt, remegett a testem, kiszáradtam, fáztam (holott nem volt hideg), rossz volt a közérzetem. Szerintetek ez mitől lehetett?

2019. júl. 20. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva az energiaitalokra, hogy a napi ajánlott mennyiséget ne lépje túl (500ml) illetve alkohollal TILOS keverni.

Természetesen ezek miatt voltál rosszul.

Legközelebb ne keverd piával és ne igyál ennyit. Már a monster fedezte a maximális mennyiséget egy napra

2019. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt az energiaital túladagolása, másrészt az, hogy piával keverted.
2019. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok koffein, hogy egy adag alkoholt is rátoltál az sem segít.
2019. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tilos? Akkor ez a bar-okban hogy van? Van külön egy olyan ital, hogy ko, ami pezsgő, energiaital, vodkával van keverve. Akkor ez most szabályellenes?
2019. júl. 20. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabályellenes, hanem nem célszerű. Kb mint kefirt enni szilvalekvárral. Nem tilos, a vendéglátóegység kiadhat ilyen italt, de nem javasolt a fogyasztása a fent leírtak miatt.
2019. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok koffeint ittál.
2019. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos, de nem ajánlott, rá van írva az összes energiaitalos flakonra, olvasd el
2019. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szétbaszatod magad vödörszám a löttyökkel majd megkérdezed mi volt a probléma. Utána meg megy a sírás, hogy az energiaital rossz...
2019. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!