Mi az a smoothie?

Figyelt kérdés
Remélem jó helyre írtam. Jó helyre írtam ???

#ital #turmix #Smoothie #valami turmix azt tudom
2014. aug. 4. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Gyumolcsturmix angol neve
2014. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%

A teleshopban lehetett kapni. A mamám vett, mert az egyik termékük, amit vett nem volt jó, és ugyanolyan értékben kellett vennie, nem lehetett ráfizetni, és ez tűnt a legjobbnak olyan árban.


Van egy pohár, abba raksz mindent (alma, barack, banán, stb., persze hámozva!), hogy 90%-ig tele legyen kb. Felcsavarod a poharat, megfordítod, így elindul a turmixoló penge és kicsit ütögeted a poharat, hogy az oldalára ragadt gyümülcsök leessenek. Utána megnyomod oldalt a gombot, majd lefordítod, hogy ne keverje tovább. Kicsavarod a poharat, és egy jó nagy tele pohár (kb 3dl) gyümölcsből lett egy ilyen 1/3 pohár gyümölcs turmixnál kisebb szemcséjű lé, kb, mint a rostos baracklé kicsit sűrítve. Finom, meg jó, lehet kapni kis palackban a boltban is, ha nem akarsz saját gyümölcsből készíteni.


Aki diétázik, vagy gyümölcskedvelő, annak érdemes kipróbálni.

2014. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
zöldsgéből is lehet csinálni...
2014. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyümölcs vagy/és zöldség turmix, vannak akik tejjel készítik.

Népszerű a banános-epres és a zöldség smoothie.

Remélem tudtam segíteni, és jó étvágyat hozzá!. :-)

2014. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Igen jó helyre írtad. :-)
2014. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!