Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nem véletlenül nem hozzák...

Titán1234 kérdése:

Nem véletlenül nem hozzák nyilvánosságra a coca cola receptjét?

Figyelt kérdés
úgy értem nem azért nem hozzák nyilvánosságra hogy ne másolják le persze kis részben ezért is de szerintem azért hogy ne derüljön ki hogy milyen "merész" anyagokat tartalmaz

2014. jan. 25. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Biztosíthatlak, a kólánál te sokkal rosszabb ipari mérgeket is megeszel kaja címén, szóval a helyedben én először a gyanúsan olcsó termékek miatt aggódnék...
2014. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Tessék, itt a titkos recept ami nem titkos! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__alkoholmentes-i..

2014. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: teljesen igazad van

második és ez vajon igaz is

egyébként lehet hallani még más horrort hogy mit raknak bele pl: erősen maró anyagot 24ezer literhez öt litert és utána a tölcsért cserélni kel

2014. jan. 25. 13:34
 4/5 anonim válasza:
100%
Ez ipari titoknak minősül. Sok más terméknek sem nyilvános a receptje.
2014. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 'erősen maró anyag' az a foszforsav: DNS-ünk, sejtfalaink, és csontjaink nélkülözhetetlen összetevője, csak az a baj vele, hogy exrtém mennyiségben gyengítheti is a csontokat.
2014. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!