Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hallottatok a vaníliás Coca...

Hallottatok a vaníliás Coca Coláról? Vajon miért nincsen már?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ittam is annak idején. Kerek egy kortyod, a többi meg a mosogatóba. Ha ittál már borzalmat, na az az volt. Nyilván nem fogyott, ezért nincs már.
2013. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

jól írja elsőke ,

nem fogyott ,

mert ezt is hozta az üzletkötő,hogy tegyük be a boltba,

betettük,ugyanúgy mint a cherryst ,de ez a vaniliás nem fogyott,

egy darabig még tukmálgattuk,de miután szinte senki nem kérte,hát mi sem tudtunk többet rendelni ,

aztán ezt simán észlelte a Coca is,így szép sunyin ki is vezették a piacról,

2013. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én évekkel ezelőtt láttam utolján akkor éppen egy automatából szedték ki az összeset.megkérdeztük miért azt mondták mert valami "baj" van vele..ennyi, azóta se láttam.


egyébként akkor 100 forintért eladták azoknak akik éppen ott voltak és kértek...

2013. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 SzilKa ***** válasza:
Svájcban még most is lehet kapni, a magyar piacon nem fogyott annyira, amit én se bánok, mert szerintem is borzalmas...
2013. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nincs, a Kolosy téri koreai boltban mindig lehet kapni és sok IX. kerületi éjjel-nappaliban is volt rendszeresen.
2013. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pesten sok helyen van.
2013. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most elvileg vissza fog jönni. Egyébként Angliában is mindenhol árulják.
2013. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Limitált kiadás volt! Szerintem nagyon finom volt és fogyott is! Most is lehet sok helyen kapni! Magán cégek, boltok, büfék, éttermek rendelik meg külföldről. Külföldön persze még mindig lehet kapni!
2013. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát én erről még csak nem is hallottam o.O Soha nem is találkoztam vele ...
2013. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen, sok helyen van pesten, de mondhatni alkalmi vétel...dobozos 4-500 Ft között van..normál coca cola meg 160-220 között...
2013. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!