Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Valaki látott már Csenge nevű...

Valaki látott már Csenge nevű CocaColát? :D

Figyelt kérdés
Barátnőmnek kéne :D
2013. jún. 28. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mernék rá megesküdni, de mintha összefutottam volna egy olyannal.
2013. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.

jól van láttam ezt én is,az érdekelne lehet e kapni egyáltalán :D mert én még nem láttam :D

2013. jún. 28. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
azt hiszem en is lattam, még elso nap, amikor kerestem a sajatom
2013. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bezzeg Dezső sehol sincs. Pedig olyan ritka neveket is rápakoltak. Igaz semmilyen koffeint nem iszok, de azért elfogadnám a szekrényemben.
2013. júl. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja igen sok fajta gyakoribb név nincsen rajta de a ritka nevekből meg rengeteg....milliónyi Bulcsút láttam már....de egyetlen egy szokványos nevet sem mint mondjuk a Csenge :D
2013. júl. 3. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet csináltatni is!
2013. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A csenge sem gyakori név....

Amit itt linkelt valamit, bár írjak, hogyha van észrevételed, akkor jelezd, de akkor is az, hogy a Krisztina nevet kihagyják, az durva, pedig olyan létezik, van is nekem.

Csináltatni 0.33as kólára lehet csak, és simára. (csak egy matricát tesznek rá, de ez csak közelről látszik szerencsére, hogy matrica).

2013. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ha bizony látszana, hogy matrica akkor mindenki lenézne, illetve megköpködne. Belegondolni is rossz.
2013. júl. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!