Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit csináltok a nevetekkel...

Mit csináltok a nevetekkel ellátott palackkal?

Figyelt kérdés

Olyan sokan keresitek, de számomra felfoghatatlan miért. Eltesztek emlékbe egy üres PET palackot? Vagy elfogyasztás után boldogan kidobjátok "magatokat"? De komolyan: miért olyan fontos ez?

/Egyébként a kérdésekből kiderült, hogy nem rossz marketing fogás. Erre jó, másra nem, szerintem. /



2013. máj. 30. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert szted mi a cél???? A marketing. H minél többen megvegyék. És igen elteszik az üveget meg használni is lehet.
2013. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
37%
Ez egy nagyon gyenge marketingje a Cola-nak de működik! Hisz a hülyegyerek aki nem is szereti ,de látja a nevét hogy "Józsi" boldog lesz és megveteti anyucival ...VAGY esetleg hogy legyen miről képet posztolni facebookra Nyuszim meg Fogyatékosom néven az a menőőőő
2013. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is láttam már nevemmel ellátott palackot, mégsem éreztem kényszert a megvételére. Nemcsak azért mert nem iszom ilyen lónyálakat, hanem azért is, mert tényleg minek?!
2013. máj. 30. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Én meg havonta egyszer veszek 1 liter kólát és ennyi. Hiába láttam már a nevemmel, de nem vettem meg, mert nincs szükségem rá minden nap.

Egyszer vettem egy fél literest. Akkor sem figyeltem milyen név van rajta, csak gyors kikaptam az elsőt a hűtőből és mentem fizetni majd siettem a buszhoz. Buszon amikor pár megálló után felszállt a barátnőm akkor vette észre hogy Nóra névve3l ellátott palack van nálam, és először megkérdezte hogy miért ilyet vettem, miért nem az ő nevével vagy az én nevemmel. Én meg azt mondtam hogy csak kikaptam az elsőt és ennyi, én nem foglalkozom ezzel. mert én inni szoktam azt ami benne van és nem nézni órákig a palackot hogy jaj rajta van a nevem.

2013. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Undorodom a kólától...
2013. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Mert hülyék, és ez most divat, hiszen sok ember csak ezért veszi jelenleg. Divatot pedig az átlagból kitűnni nem akaró emberek mindig követik, és elhiszik a média, multik baromságait.

Csak a marketing miatt csinálták nyilván, mit érdekelné őket, hogy mi van a palackon? Lényeg, hogy pár hónapig a konkurenciával szemben valami emberségeset mutassanak, és ez sikerült is nekik.

Amúgy nincs semmi rossz ebben, rengeteg ember a naiv, buta emberekből él meg, és jól is teszik!

2013. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

Attól még nem lesz fogyatékos senki, hogy vesz egy neves kólát..szerintem. Naná,akinek egy kis esze van, tudja h ez maketing, de ha beválik nekik, akkor miért ne?

Itt most mindenki azt mondja, hogy nem érdekli őt a kóla, de szerintem is nagyobb az esélye hogy ha vbalaki lát egyet a nevével, azt megveszi, és ehhez nem kell az hogy most kutasson utána...

2013. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!