Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A HELL mikor fog végre 50...

A HELL mikor fog végre 50 Ft-os Mohus dobozokat gyártani?

Figyelt kérdés
már elegem van, hogy ahányszor meglátok egyet, az még nem visszaváltható, az utóbbi 1 hétben már csordogálnak, de a 80%-a tippre még mindig nem

tegnapelőtt 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
elvileg már augusztustól kötelezően olyanban kell gyártaniuk, tehát ez azt jelenti hogy vagy tudatosan ráment a Hell hogy kiárulják minél előbb a régi csomagolású régebben legyártott termékeiket, vaagy ilyen rossz az eladási rátája, de azt nem hiszem mert az utóbbi időben eléggé feltörekvő márka volt és jól ment nekik
tegnapelőtt 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

#1: NER közeli vezetőség, 500 leggazdagabb cég top 10-ben benne (talán top 6.) szerinted?


Jobb helyen ilyenért már repülne a bünti rosszhiszemű szándékosságért, nekik mindent is elnéznek. Azt is, hogy az aludobozos ivóvizüket (Floewater) amit szintén ők gyártanak is úgy dobták ki, hogy valahogy pont nem lett betétdíjas... Dupla haszon, mert még marketingértéke is van a sok eldobált doboznak, felfigyelnek rá az emberek, hogy ez micsoda. Ha meg betétdíjas lenne a sok csövestől 10 percig nem lenne a helyén. Így még 2 hét múlva is ugyanott van a fűben.

tegnapelőtt 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

És ezzel hol a baj??

Ha visszaváltható lesz, akkor 50 forintot rá fogják tenni az árára. Szóval ha 200 forintért a polcon, akkor 250 forintot fogsz érte fizetni, majd ha vissza vitted akkor kapsz érte 50 forintot. Kivéve ha sérül a doboz, mert akkor nem veszi vissza a gép és buktál 50 forintot.

tegnapelőtt 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapja nem láttam olyat ami ne lenne visszaváltható.
tegnapelőtt 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én sose fogok ilyet venni, én csak begyűjteném őket:)
tegnap 00:30
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Jah, hogy kukázol. Arra nem gondoltál, hogy a visszaválthatót nem dobják ki.
tegnap 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szolovjov ***** válasza:
13%
Én kidobom a visszaváltósat is. Fizetek a hulladék elszállításért, vigyék el ahogy eddig. Viszont összegyűröm, így a gubernátoroknak értéktelen.
tegnap 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
5. A kukázásért akár 90 000 Ft bírság, de 3 év börtön us kiszsbható. És rá is hajt s hatóság erre.
tegnap 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#5

Pont azt akartam én is írni, mint a #8. Már volt ez a hírekben is. Bár nem értem, hogy miért akkora probléma ez. Én kilöktem, mert pl 150 kilóméterre vagyok otthonról és nem fogok rá egész nap vigyázni, más meg kiveszi, visszaviszi. Hol van ezzel a probléma?? Lehet van vele nyereség valami érdekeltnek, hogy ne legyen visszaváltva a flakkon. Ebben az esetben értelmet is nyerne és valószínűsíthető, hogy fognak is érte birságolni, mert az is bevétel.

Persze ebben meg az az érdekes, hogy ha úgy van én se tudom szelektíven kidobni a szemetet, ha nem otthon vagyok. Ha annyira fontos az újrahasznosítás, hogy kell ez az 50 forintos dolog is már, hogy nagyobb eséllyel kerüljön vissza, akkor miért baj az, ha valaki kiszedi őket a sima kukából és vissza viszi őket, hogy újra lehessen hasznosítani, ezáltal védve a környezetet??

Tényleg értelmetlen ez a szabályozás. Remélem nem lesz ebből semmi gond és hosszú ideig fogod tudni ezt csinálni, mert mint írtam azért ezzel is vigyázol a környezetre.

tegnap 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

persze azért mer nerközeli, a redbull még úgy se visszaváltható, vagy a rauch amin Z betű van, ők mikor méltoztatnak?


az a törvény már 12 éves ki látott már ilyet, hogy ezért elkaptak volna bárkit, pont olyan mint a megállókban való cigitiltás, azt se nézi (sajnos) senki


ma azért sikerült 3-at találni, de ez is csak kis része még

tegnap 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!