Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A nagyobb kávézók (pl starbuck...

A nagyobb kávézók (pl starbucks, costa coffee, cafe frei) csak 100% arabicát használnak?

Figyelt kérdés

Próbálok itthon elérni hasonló ízeket, mint az ottani kávék, de nem teljesen akar összejönni.

Melyik kávébabot érdemes megpróbálni? kávékeveréket? dark roast vagy medium roast arabicát?


szept. 7. 16:14
 1/2 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Nem vagyok Starbucks szakértő, de annyi tej és cukor, meg egyéb ízesítő van ezekben a kávékban, hogy szerintem mindegy, milyen kávét használsz.


A Starbucks pl. azt írja, hogy 100% arabica, de 30 különböző országból, szóval valószínűleg keverik. Egyszer vettem náluk blond roastot, de még az is túl sötét pörkölésű volt az ízlésemnek.

szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!