Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen a Lipton Gold tea?

Milyen a Lipton Gold tea?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt alkalmam megkóstolni, mert csak Auchan-ban találtam és az itt nincs, viszont ha minden igaz már a Spar-ban is kapható. Holnap fogok venni, viszont addig is kíváncsi lennék rá hogy aki ivott már az milyennek találta.

szept. 6. 16:27
 1/4 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, de


Nem. Veszünk. Boltban. Teát.



Tessék elmenni szaküzletbe és tízszeres árat fizetni érte.

szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de én teljes mértékben meg vagyok elégedve a bolti teákkal, a Lipton teákkal is, így nem fogok, nem is akarok, és nem is engedhetem meg magamnak tízszeres árért teát venni szaküzletben. Nem kételkedem benne hogy jobb minőségű teákat lehet ott kapni, de nem érzem szükségét annak hogy a boltiaknál minőségibb és drágább teákat vásároljak/igyak.
szept. 6. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra.normal tea.
szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
53%
Gáborka, akkor fizesd is ki mindenkinek. Nem mindenki teheti meg hogy drága szálas teákat vásároljon.
tegnapelőtt 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!