Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Piroska szörp üvege visszavá...

A Piroska szörp üvege visszaváltható. De hogyan?

Figyelt kérdés
Az automatába úgy tudom csak pet palackot és fémet szabad rakni üveget nem. Vagy rosszul tudom?
aug. 21. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én raktam már Topjoyos üveget is bele és elfogadta, szóval a Pölöskeivel se kéne, hogy probléma legyen. De a legegyszerűbben úgy tudod kideríteni, hogy belerakod az automatába és ha nem jó, akkor úgy is visszadobja tehát kárt okozni nem tudsz vele
aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Ha ilyen jel van rajta, akkor ott kötelesek visszaváltani, ahol ilyen kapható.

aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
simán visszaváltja aminek a címkéjén az ötven forintos van, és össze is töri, ezek az egyutas palackok. van a többutas palack, amit linkelt 2. válaszoló fektetett logó azt elrakja egy külön rekeszbe, viszont ezek problémásabbak mert nem minden autamata veszi vissza
aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Piroska szörpös üvegen 178 forint szerepel és nem 50. A visszaválthatós jel rajta van.
aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mad Max2 ***** válasza:
91%

Ahol vetted ott van olyan autómata ami visszaveszi


Általában ez másik automata, nem az ami az 50 forintos cuccokat veszi át

aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Legtöbb üveg is betétdíjas már pl borok,röviditalok.

Úgyhogy beveszi a gép.

aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán beveszi az üveget is, összetöri. Fel sem merült kérdésként bennem, hogy nem oda kéne dobni. Ugyanaz a jel, ugyanaz a rendszer. (legalábbis amit én dobtam azon 50Ft jelzés volt)
aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak az egyutasakat töri össze, a többutas palackokat egyben gyűjti
aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!