Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Rendeződött már az üvegvisszav...

Rendeződött már az üvegvisszaváltás helyzete, működnek az automaták rendesen?

Figyelt kérdés
Mostanra összegyűlt három zsák üvegem tovább már képtelenség tartogatni így is rosszul néz ki a lakásban. Neki merjek vele indulni visszaváltani? Milyen a helyzet?
aug. 9. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyobb kihívásnak élitek meg néhány darab üres műanyagflakon visszaváltását, mint annak idején nagyapáink a don kanyart...
aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én jártam, ott működött eddig mindig, és minden rendben is volt. Igaz nem is zsákszámra viszem :D

Metro, Spar, Aldi, Coop. Ezeken a helyeken voltam eddig. Bevásárlás alkalmával viszem, szóval, ha nem működne, akkor se mennék potyára.

aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Én eddig négyből négy alkalommal fogtam ki hibát vagy olyat, hogy használhatatlan volt a gép. Pedig ez is város.. szóval :D Túl sokat egyszerre ne vigyél, max akkor, hogyha van autód.
aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik a gép, akkoris köteles vissza venni a bolt és kp-ben kifizetni neked. Ha rákérdezel a MOHU-nál, ezt meg is erősítik.
aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. Ez nagyon jó lenne ha így van!! Vagy ha nincs így akkor feltétlenül be kellene vezetni. Mert sajnos nekem sincs autóm, gyalog és busszal közlekedek ha elmegyek egyszerre akárcsak egy zsák üveggel azt igenis valahol normális távon belül le kellene tudnom adni valahol.
aug. 9. 10:28
 6/12 Antiszociális lény ***** válasza:
56%

#4


Igen négyes és biztos nagyon szeretni fognak, hogy egy zsák üveggel feltartod a pénztárnál a sort. Hiába van így, nagyon ciki lenne.

aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben szerencsére működik az automata, a bolt érdeke is ez, mert jutalékot kapnak minden visszavett üvegért. Ha nem működik szólni kell egy eladónak, általában elakadás van, csak kiveszi a beszorult üveget és már megy is, vagy megtelt a tároló, ürítik és szintén mehet.
aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

" jutalékot kapnak minden visszavett üvegért"


Ezt a legendát már máshol is olvastam. Honnan származik?

aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Pint ugyanugy tudod visszavinni mint amikor megveszed, hazavinni
aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Hivatalos tájékoztató: [link]
aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!