Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen formában és hol kóstolj...

Milyen formában és hol kóstoljam meg a matchát?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen, ti mit ajánlanátok egy olyannak, aki először fogyasztja és nagy eséllyel ízlik is neki?

jún. 30. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyilván Japánban lenne a legoptimálisabb, de Bécsben nagy a Japán diaszpóra és sok autentikus Japán Étterem is van. Személy szerint a Mari's Metcha Market nevű helyet ajánlanám a Westbahnhof mellett. Kezdő Matchaivóként én azt ajánlom, hogy édes latteként kostold még melegen. Ha úgy ízlik, akkor próbáld ki "nyersen". Mari-nal egyébként fantasztikus a Yuzu Matcha Latte (a yuzu egy citrusféle, ilyen mézzel ízesíti a Matcha Latte-t.). Ne felejts el hozzá tradicionális japán édességet, "wagashi"-t enni, de egy jó daifuku mochi is megteszi. Jó ízlelést!
jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha matchás fagyit kapsz az is lehet nagyon jó
jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz messzire menni legutóbb volt Lidl-ben is filteres.Nyilván nem a legjobb minőségű de egy kóstolásra jó.
júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fenszibb kavezoban
júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem egy rokon kínàlt meg vele először. Odaadta natúran, kóstoljam meg, mondjam el milyen, megkóstoltam, nem volt rossz, de olyan zöld íze volt, adott hozzá tejet, úgy már nagyon ízlett. Én is a matcha lattet javasolnám.
tegnap 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!