Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyiket találod olcsóbbnak a...

Melyiket találod olcsóbbnak a lefőzős vagy a neszkávés kávézást?

Figyelt kérdés
2022. okt. 3. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne viccelj.
2022. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Főzni olcsóbb és milliószor jobb íz, hatás.


Már ha az ilyen 2in1 és 3in1 megoldásos trutyikra gondolsz neszkávé alatt.

2022. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megmondani.. Attól függ, pl. mennyi neszkávét teszel egy bögre kávéba... Én pl. rengeteget. :-D


A kotyogónál meg egyéb kávégépeknél elég fix a mennyiség, ami befér a tartóba.

2022. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy kávéhoz kell két púpos teáskanál neszkávé és most gondolkodok hogy lehet át kellene térni a főzésre mert az lehet hogy olcsóbb. De még sosem kávéztam ilyen módon tehát azért kérdezem akinek már van fõzője tapasztalata van ebben én ezt csak akkor tudom megállapítani ha már beruháztam a főzőre. :)
2022. okt. 3. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
20 baros főzőm van. Ugyanolyan minőségi kategóriás kávét véve alapul, lényegesen olcsóbbnak gondolom.
2022. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4: én french press-t használok, de még sose számoltam ki, hogy egy csomag kávéból hány adag jön ki... Egy random adagolókanálnyit teszek bele, kb. 50 ml űrtartalmú.
2022. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én instant kávéból iszok napi egy alkalommal egy kávéskanálnyit, így számomra ez az olcsóbb
2022. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Konkrét termékeknél össze lehetne hasonlítani, hogy pl. instant kávé 2 teáskanál, sima kávé 6 teáskanál, aztán megnézni, hány teáskanál jön ki a csomagolásokból... Szerintem is olcsóbb a sima, de kotyogó kedvéért én nem váltanék.
2022. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 3-as válaszoló, igazad van, a neszkávé készithető 2 - 3 teáskanállal is. Én a neszkávét egy teáskanállal szoktam, de "amennyi rajta maradt". A kotyogót is lehet erősebbre "állitani", ha fele adag vizet teszel bele. Egy időben csak azt használtam. Árban szerintem az olcsobb a babkávé, ha jó minöségü, akkor érdemes azt használni. Kérdező, megéri egy "kotyogót" is tartani, nem olyan nagy az ára, és ha egyszer használod, akkor az árát megéri.
2022. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!