Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Visszatőlthetem a lefőtt...

Visszatőlthetem a lefőtt kávét a tartályba és lefőzhetem újra?

Figyelt kérdés
Nem tettem elég kávét a filterbe és emiatt gyenge, szinte átlátszó kávé főtt belőle.

2022. aug. 16. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagyon gyenge akkor talán, de vigyáz hogy annyival kevesebb őrölt kávét tegyél, nehogy túl erős legyen
2022. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2022. aug. 16. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Persze...


1-es: nálam nem létezik olyan, hogy túl erős kávé... :)))))

2022. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

"nálam nem létezik olyan, hogy túl erős kávé"


Kinek mit bír a gyomra meg az epéje.

2022. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Filteres kávé esetén már eleve sokkal gyengébb a kávé, mint kotyogóval, vagy presszógéppel. Ha már ki mit bír, inkább a koffeint nem bírja a szív, akik erre érzékenyek (magas vérnyomás)
2022. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) újra főztem. Attól féltem nehogy baja legyen a gépnek amiért nem sima vizet öntök bele:))
2022. aug. 16. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért főznéd le újra a már kivonatolt kávét? Gyakorlatilag színezett vizet fog adni.
2022. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Én török mintára feltenném a zaccot meg a kávés vizet egy ibrikben főni, aztán leszűrném.
2022. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha már ki mit bír, inkább a koffeint nem bírja a szív, akik erre érzékenyek (magas vérnyomás)"


Akkor biztos nekem van különleges gyomrom, hogy az erősebb tejeskávét sem bírom. (Nyilván jön hogy biztos laktózérzékeny vagyok, de akkor már egy tej alapú pudingól is szenvednék)

2022. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!