Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudnátok mondani jó bubble...

Tudnátok mondani jó bubble teázókat Budapesten belül?

Figyelt kérdés
Az OXO tea kizárva, már ittam és nem igazán ízlett. (mellesleg eléggé drágának is találom.)

2022. aug. 13. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem annyira nem vonz az ilyesmi, ezért csak minimális tapasztaltaim vannak.


Néha a 365Ramen nevű helyre szoktam járni enni (kis kínai étterem, egy család viszi, az apa a séf, az anya a pénztáros stb.). Az ételek szerintem az ázsiai kategórián belül jónak mondhatóak (de nem vagyok ennek sem nagy szakértője, csak ritkán kívánom az ilyen ízeket).


Ott egy-két alkalommal ittam ilyesmi italokat is. Azt hiszem ott nem az OXO brand termékei vannak, de az életem nem teszem rá.


A Kávin-tér környéke, Üllői út 11 (ahol az OMW kút és az Aldi van, csak a másik oldalon).

2022. aug. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az OXO egy hulladék :D A bubu teázó nagoyn jó viszont van egy a nyugatinál az oktogon felé és egy a ferenciek terén. És a muzeumkert mellett az astoria felé is van egy jó, beállítható cukortartalommal.
2022. aug. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Purple panda is árul teát
2022. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a find tea a kedvencem
2023. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Pólusban az OxO de lehet hogy máshol is van OxO.
2023. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!