Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Taurinos REDBULL-t merre...

Taurinos REDBULL-t merre lehet kapni?

Figyelt kérdés
Eddig volt minden kínai/vietnámi boltokban Román, Lengyel, de mostanában nincs.

2021. dec. 11. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Mindegyikben van az, nem?
2021. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Egy jó ideje már nincs az itthon kaphatókban.


Kérdező, webshopokban próbálkozz, ott még előfordul.

2021. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Ja, a chipsadó (250 Ft/l) miatt már nincs taurin, és azt hiszem, koffein is kevesebb van a legtöbben, mint régen. Az egész ügyből azért kiviláglott, hogy a kormány leszrja, hogy valami egészségkárosító-e, a lényeg, hogy adót lehessen belőle beszedni.

[link]

Arginint használnak még mostanában, ez állítólag olyasmi hatást vált ki, mint korábban a taurin.

Valószínű, hogy az adóhatóság rászállt, hogy befizetik-e a boltok a külföldről származó energiaitalok után a chipsadót, ezért nem sok helyen árulnak már taurinost.

Külföldre járó ismerőst lehetne talán megkérni, hogy hozzon pár tálcával, máshol a világon szerintem nem árulnak taurinmentes energiaitalt.

Kipróbáltam, a guglival lehet találni taurinost webáruházban. Nyíregyházi kisboltot meg hiába írna valaki, ha mondjuk zalaegerszegi vagy.

2021. dec. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen a Müllerben volt, mert ott minden saját import. De már pár éve nem jártam ott, nem tudom most milyen. Ha van közel Müller, egy próbát megér.
2021. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Budapesti vagyok, de azt hiszem, legjobb, ha kintről hozatok.

Bár lehet, a legeslegjobb az lenne, ha nem is innám még néha sem... :)

2021. dec. 13. 06:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!