Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyi energiaitalt szisszente...

Mennyi energiaitalt szisszentesz meg naponta ?

Figyelt kérdés
Kb 4 dobozt átlagban az elmúlt éveket figyelembe véve szerintem megittam màr jó pàr ezer dobozzal
2021. nov. 5. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

0 db.

Inkább teázni szoktam.

2021. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
1 monster + 1 nber üccsi
2021. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
3-4 Hell
2021. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán iszom energiaitalt, ha kell vagy megkívánom, akkor veszek, de akkor is csak napi 1 kisdoboz Hell, ami a munkahelyi üdítősautomatában van! Főnökasszonyom egyik nap szolídan meg is jegyezte: "Azt ugye tudod, hogy ez nagyon egészségtelen?"

#3-as, sajnálom a barátodat, de egyáltalán nem csodálkozom, az energiaitallal óvatosnak kell lenni, még maguk a gyártók is azt javasolják, hogy naponta max. fél liter, annál többet ne igyon belőle senki! Néhány éve volt cikk a neten, hogy Amerikában egy lány mindössze 16 évesen meghalt szívrohamban, ami az energiaital mértéktelen fogyasztásához volt visszavezethető, Ő 2 óránként azt ivott, még víz helyett is!

Amúgy ha az ilyen élénkítő hatású élvezeti italokról van szó, kólát évek óta abszolút nem iszom, energiaitalt nagyon ritkán, a kávét viszont imádom - azt mindennap iszom, akármilyen fajtát!

#11, igen, én is szoktam teázni, de azt csak kizárólagosan élvezeti italként, számomra az a releváns, hogy a teában nincs koffein! Legalábbis gyümölcsteában abszolút nincs, feketében is csak olyan minimális, hogy semmit nem használ!

2021. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
89%
Ritkán. Havi szinten mérem. Én kávét iszok, mert az csak természetesebb és kávé mániás vagyok. De az emergiaital íze sem rossz, az almás a kedvenc. Monsterek is jók. Kevesebb a szemét a kávéval, ezért sem vennék túl sok energiaitalt, üdítőt sem szoktam, nagyon ritkán, mert én teát iszok. A férjemet leszoktattam a palackos vízről, mert elárasztott minket a sok flakon. Ő mondjuk több energia italt megiszik mint én, de ő se olyan sűrűn.
2021. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Életemben egyszer ittam, semmi pluszt nem adott és drágálltam is.

Azóta soha.

Úgy látom divat lett, rengetegen vesznek a cigi mellé, vagy csak úgy energia üccsit, és úgy isszák, mintha az élet vize lenne.

2021. nov. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször 2 dobozt szoktam inni egy nap annál feljebb nem megyek. (Hell,Redbull)
2021. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!