Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a filteres teára?

Figyelt kérdés

Az egyik Manna ABC-ban vettem még olyan 2 éve egy erdeigyümölcs/áfonyás vonalon mozgó teát, sajna manapság már nem tartják. Emlékeim szerint a márkából 2-3 fajtát árultak, amit én keresek annak indiai designja volt egy kékes-lilás alapon.


Végignézve az egész Árukeresőt és német Amazont, felütve 1-2 márka egész kínálatát se találtam meg, így hozzátok fordulok.


A doboz ehhez hasonlított leginkább: [link]



2021. szept. 28. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy kisker forgalmazta és megszűntették a gyártását vagy csődbe mentek. De igazából milliónyi tea van, ami erdeigyümölcsös/áfonyás. Kommersztől elkezdve a szálasig. Ha minőségit keresel, akkor teaházban nézz szálas teák után.
2021. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen biztos, hogy nem jól tippelek, de esetleg valamelyik a 2 közül?

Egyik: [link]

Másik: [link]


A második fajtát az Aldiban árulták és 3 fajta volt azt hiszem belőle. Ez fekete tea, de indiai mintás. Biztos nem ezt keresed, de egy próbát megért.

2021. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem Rossmanos tea? Mert nekik vannak hasonló dizájnnal forgalomba hozott teaik, többféle ízben.
2021. szept. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!