Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezik aránylag olcsó, nagy...

Létezik aránylag olcsó, nagy választékkal rendelkező teabolt/webáruház idehaza?

Figyelt kérdés

Keresek olyan boltot/webáruházat, ahol nagyobb mennyiségben tudnék venni jó minőségű szálas teákat viszonylag jó áron...


Tudok pár teaboltról, de mind szinte már átverés, méregdrága. Tipikus sznobokat, turistákat bevonzó parfümjellegű bolt.



Budapest környéke lenne a legjobb, vagy egy normális webshop.



2021. szept. 15. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

A magyar teaszaküzletek nagy része teljesen korrektül áraz, egyáltalán nem a "sznobokra" hajt, hanem egyszerűen már saját beszerzésük se 2 Ft. El kell fogadni, hogy minőségi szálas teát nem 350Ft/100g áron kapni.


Ár-érték arányban jó a Yunnan Sourcing, Taiwan Sourcing, Tea Masters, Cha-wang Shop, de ők mind Kínából és Tajvanból postáznak, így a vámkezelés és a plusz ÁFA és díjak a te dolgod.

2021. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom te melyik teaszaküzletre gondolsz, nem ismerek túl sokat... Belvárosban/plázákban jártam párban, azok nem tűntek korrektnek nekem...

Nyilván nem 300forintos árakra gondoltam.


Melyik bolt az itthon, ami szerinted korrekt?

2021. szept. 15. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én az 1000Teával vagy a Flying Birddel kezdenék, ha a plázásokhoz viszonyítasz. Náluk drágább, de prémiumabb is a Teavolution.
2021. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Meg a Tea útja is nagyon jó és ár-érték arányban szuper. Csak bénán lehet keresni, böngészni, át kell nézni egyesével az összes oldalt. Van sok remek 50 és pár 100g-os lepény is 3000Ft körül.
2021. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én a darlingtont szeretem.
2021. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Somersettel valakinek van valamilyen tapasztalata ?

2021. szept. 17. 20:09
 7/8 anonim válasza:
100%
Sajnos nekem még nem
2021. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

tea útja, manutea. Egyes teák pedig a dremmersben olcsóbbak.

Mindháromnál minőségi teát adnak, meg kell nézni a kívánt tea hol olcsóbb.

2021. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!