Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyi a napi (normál) kávé...

Mennyi a napi (normál) kávé rekordotok?

Figyelt kérdés
Én most ittam a 4-et így este 7 körül, ami nekem sok a napi 2-es átlagomhoz képest, bár nem vágott fejbe.

2021. aug. 14. 19:34
A kérdező szavazást indított:
3
4
5
6
7
8
9
10 vagy több
28 szavazat
 1/8 anonim válasza:
25%
Nulla. Csak akkor fogyasztok, ha nagyon keveset aludtam.
2021. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Volt 1 időben hogy sajnos napi 12-15 körül ittam,de ráeszméltem ez nem normális ma már napi 3!

Az a baj,hogy én függő is vagyok...szóval ennyi

2021. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Napi 3-at iszok
2021. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
7-8 deci az mennyi adagnak számít? Én sokáig ennyit ittam naponta. A sokáig az úgy 30 évet jelent. Most már nem kívánom, így napi 2-3 pohár instant kávét iszok csak. Régen mindig úgy főztem le kotyogóssal.
2021. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyetemen ittam napi 2-3 kávét, 3decis börével. De ez kellett is akkor, mert le kaksizták, hogy 1óra 30 perc lenne az óra, tartották 1óra 45percig, 15 perc alatt átmentél a másik terembe és kezdődött a következő. Egymás után volt 3 ilyen óra vagy akár több is. Az mondjuk a jobbik eset volt, mikor volt szünet, hogy lehessen kávézni, meg pihizni. Órák után meg le lehetett ülni tanulni.

Online alatt mondjuk nem ittam meg 6-9 deci kávét (plusz az energia italok), itthon tudtam normálisan kávézni, nem kellett ingázni a termekhez sem, meg nem voltak megeröltetőek az órák sem. Mondjuk részben azért, mert nem is voltak rendes órák.

Szóval ilyen 10deci körül van a rekord, de szeptembertől lehet megdöntöm megint.

2021. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és szavazatokat. Pohárszámból és deciliterből nem nagyon lehet következtetni a koffeinmennyiségre. Én pl. sokáig reggel fél liter kávét ittam, de az csak egy adag volt felhígítva.
2021. aug. 14. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Amit a #5 ben írtam az nem hígitott mennyiség, valamint én feketén iszom. Meg koliban nem is arabica, hanem robusta kávét vettem, vagy esetleg kevertem a kettőt. 6 személyes kávéfőzőn meg ha megpakoltam a kávétartót és úgy főztem le 6 deci kávét, akkor az rendes kávé is volt (főleg kotyogóson).

2021. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vizsga időszakban 8 rövid fekete kávé és 4 energia ital a rekord
2021. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!