Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha közvetlen fémdobozból...

Ha közvetlen fémdobozból iszom az üdcsit, koronás lehetek tűle?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte valaki összenyalogatta ott a dobozt, akkor igen.

Amúgy az erre kényesebb emberek nem szeretnek dobozos üdítőt vagy sört fogyaszatni, mert ki tudja mi került rá a raktárban.

2021. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
tűle csak körönés lehetsz... :-D
2021. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Baj, hogy úgy írok, mint ahogy Kadosa beszél?


https://www.youtube.com/watch?v=PlALGFyBMLc

2021. ápr. 8. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimálisan nagyobb az esélye, mintha kiöntöd. Utóbbi esetben is érintkezik a tartalom a doboz külsejével, szóval akkor sem nulla. De mindegyik esetben csillagászatian kicsi az esély, hogy így kapd el. Szóval nem sok értelme van ezen feszengeni és túl óvatoskodni.
2021. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Valaki ráköhög,rátüsszent.

Esetleg koronássál kézzel rakja a polcra.(Az eladó maga sem tudja,hogy fertőzött.)

De korona nélkül sem higénikus ez.

2021. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Jav.:koronás.
2021. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a covid előtt is csak úgy ittam fémdobozból, ha előtte lemostam. Azóta alkoholos fertőtlenítővel szoktam áttörölni (mint minden más termék csomagolását), és még így is kiöntöm pohárba. Covid óta párom is mindig kiönti, pedig régebben simán ivott a dobozból lemosás nélkül.
2021. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Covid a levegőben terjed és bármire rárakódik alattomos ugrópók szerűen.
2021. ápr. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!