Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Árulnak durvábbra őrölt kávét...

Árulnak durvábbra őrölt kávét filteres/dugattyús kávéfőzőhöz?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem, magadnak kell megfelelőre őrölnöd. Párezer ft-ért kapsz kis kávédarálót.
2021. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A sima őrölt kávé jó a filtereshez. A dugattyúshoz-már ha ez alatt a french presst erted- vagy magadnak kell megőrölni, vagy elkészítés után simán átszúrni egy filterpapiron.
2021. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg létezik durvára őrölt kávé is a magyar üzletekben.

[link]


Ez most nem kapható ugyan, de nem is kerestem hosszasan.

2021. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

„Nem, magadnak kell megfelelőre őrölnöd. Párezer ft-ért kapsz kis kávédarálót.”

Ha valaki szereti a kávét, akkor őrlőműves darálót vesz, nem késest. Azok meg nem éppen olcsók. A késes sokat ront a minőségen.

2021. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem kimondottan a kávéfőzőkhöz van igazítva az őrlés finomsága, inkább lefőzés után lesz másabb a kávé! Dugattyús kávéfőzőben szinte akármilyet elkészíthetsz, illetve szűrőpapírral filteresben is!

"Per jel"? Nos, a két kávéfőzőfajta nem ugyanaz, és nem is hasonlítanak egymásra!

2021. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

5y,


Ilyen orbitális baromságot is rég olvástam már. Az meg van, hogy a dugattyús kávéfőzőhöz a finom őrülésű kávé nem való, mert nem tudja leszűrni? Inkább ne szolnál hozza a témához, ha nem értesz hozzá.

2021. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. #5 Tudom, hogy nem ugyanaz, de egyikhez sem ajánlanak finomra őrölt kávét, ha jól tudom. #4 Én is úgy hallottam, hogy a késes daráló nem a legjobb. Nem értem amúgy, miért nem árulnak ilyet... (#3 Valóban, kár érte, bár elég drága volt)
2021. ápr. 9. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!