Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nincs szénsavmentes kóla?

Miért nincs szénsavmentes kóla?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert alapvetoen szensavas uditonek talatak ki. Ha ennyire zavar, hagyd nyitva, pikk-pakk elillan a szensav es ihatod anelkul. Szerintem borzalmas ugy, de ha neked izlik, igyad.
2020. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben vettem párszor kóla szörpöt -feltételezem, hogy most is lehet kapni- és csapvízzel ittam. Tadám, kész is, a szénsav mentes kóla.
2020. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
🤮....
2020. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most is lehet venni kóla szörpöt 😊,nemrég ittam,tényleg olyan mint a szénsavmentes kóla. Van belőle meggyes is.
2020. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Mert szénsav nélkül a kóla szr. Meg az eredetinek szigorú receptje van, aminek eleme a szénsav, ettől nem lehet eltérni, az olcsóbbak pedig nyilván ezt utánozzák.

Ahogy a többiek mondták, kóla szörp.

2020. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert szar
2020. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Sörfőzésnél szokták mondani, hogy a szénsav elveszi az ízhibákat. Én mikor néha elfelejtettem meginni a kólát is kiment a szénsav nagyon éreztem a cukrot benne. Szerintem nem maradtál le semmiről xd
2020. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy találták ki, hogy szénsavasan legyen kellően üdítő, és az íze úgy jöjjön ki a legjobban.
2020. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!