Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet hülye kérdés de miért...

Lehet hülye kérdés de miért ezt írják rá?

Figyelt kérdés
Vettem egy szörpöt amire az volt írva hogy málna ízű. De az osszetevekonel ott volt hogy talán 10% körül van benne málna és legalább 40% alma. Akkor miért málna van rairva ha az alma több benne?

2020. aug. 15. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ízű
2020. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Mert málna ÍZE van, az alma ugyanis eléggé semleges, ha más gyümölcsöt kevernek hozzá, azt fogják jobban érezni az emberek.


Ha valami "ízü", akkor nem abból van, csak arra hasonlít - ez a különbség pl a málnaszörp és a málna ízü szörp között.


Mellesleg azért almából csinálják a szörpöt, mert abból sok van és olcsó, ellentétben a málnával.

2020. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Emellet, ne felejtsük el, hogy az alma azért lényegesen olcsóbb is, mint a málna. Nagyon sok gyümölcsitalt is almával szaporítanak.
2020. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát én is felvoltam háborodva a pöl****i márkán ahogy olvastam hogy mindegyik szörpjük 31-32%alma és ilyen 1-1,5% a többi.. Auchanos üveges szörp 399ert akcióban, meg tényleg 33% narancsle meg 33% kiwi.. És a márkás azért sokkal drágább is..
2020. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊
2020. aug. 16. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyomokban tartalmaz málna ízt is .
2020. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!