Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem volt keserűbb...

Csak szerintem volt keserűbb a tonik régen?

Figyelt kérdés
Inkább az idősebbeket kérdezném. Szerintetek is sokkal keserűbbek voltak a tonikok 20-30 évvel ezelőtt, vagy csak kevésbé érzem a keserű ízt? Nekem nem elég keserű már egyik se.

2020. aug. 6. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Életkor előre haladtával kevésbé érezük a keserűízt, férfiak sokkal kevésbé, de nők is. Mondjuk jobban is kedvelik idősebbek, és mást is éreznek.
2020. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én fiatalabb vagyok szóval nem tudom milyen volt régen, de a Szentkirályi főemberétől hallottam nemrég akinek elég nagy rálátása van a piacra azért hogy Magyarországon a legkevesebbet eladott termék az üdítőitalok közül az a tonik. simán el tudom képzelni hogy napjainkra lágyítottak az ízén a régiekhez képest, hisz a keserűt alapból kevesen kedvelik
2020. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amióta a Kinley a gyömbér után a tonicot is elcseszte aszpartámmal nem szoktam fogyasztani.
2020. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!