Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A fekete tea tényleg élénkít?...

A fekete tea tényleg élénkít? Én úgy érzem elalszok tőle.

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a koffein tartalmú cuccok (kávé is) 1-2 óra múlva kezdik el kifejteni hatásukat. Tehát ha álmos vagy és megiszol egy fekete teát hogy élénkítsen akkor attól azonnal hiába várod a csodát:)


A maté teát próbáld ki!

2020. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én régen minden reggel ittam, és úgy éreztem, élénkített.
2020. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak álmosabb leszek tőle.
2020. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
100%
Élénkít, de több kell belőle (kb. 3-5 filter felelhet meg egy átlagos kávénak, adagtól és teától függően). Élénkítőként főleg annak való, aki megteheti, hogy órákon át „folyamatosan” teázgat.
2020. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Koffein az koffein, csak egy adag kávé általában kétszer annyit tartalmaz, illetve egy kis pohárból iszod, míg itthon a teát inkább 0,5-1 literes kancsóba szokták csinálják. A forróbb víz és a hosszabb áztatás jobban kioldja a levelekből a koffeint, de így se fogod megközelíteni a kávét.
2020. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!