Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik tea a legfinomabb?...

Melyik tea a legfinomabb? Egyéni vélemények érdekelnek olyan teárol, ami legalább egy embernek izlik.

Figyelt kérdés

Kérem azt is irjátok hozzá, milyen tea az (fekete tea, zöld tea, gyogytea, utobbi esetben mire jo, stb)


És kérem azt is irjátok hozzá milyen márka vagy hol kaphato, pl. Ear Gray, vagy pl spar budget, tesco, lidl, stb. abban az esetben ha nem csak az izről van szo. Köszönöm


2020. ápr. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ez ízlett legjobban:

[link]

2020. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Béla211 ***** válasza:

greenfield tea zöld tea dm be vettem még.De most majd rendelni fogom.De volt mikor kapható volt a tescoba is mostanában járunk tescoba így nem tudom.

GYümölcs teából:Mr.Perkins ez gyümölcs tea aldis meglepően jó.

Bors Menta teát is szerettem ez élénkítő hatású ha egy kicsit meg vagy fázva jót tesz a légutaknak.Jó szájszag ellen. Ezt én a kertből szoktam beszerezni :). De amúgy a Herbáriást termékek nem olyan rosszak.Gyógyteák közül ez az ami ízlik igazán.

Mondjuk még a csipkebogyó is jó ebből is régebben Herbáriásat vettem. Most már magam szedem és szárítom.gyorgytea.hu/gyorgyteak/egyedi-teak/csipkerozsa-rosa-canina/

2020. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 drfauna válasza:

Nekem a zöld tea ízlik. Alig kell ízesíteni, és nagyon finom. Élénkítő, de sokkal egészségesebb, mint a kávé, és a hatása is több ideig tart. A tanulásban sokat segít. Nekünk a Mr. Perkins márkájú van otthon, úgyhogy mást nem is tudok ajánlani.

A másik kedvencem a kamilla tea, amit szárított, egész virágokból csinálok. Leginkább gyomorpanaszokra gyógyír, de amúgy finom is, szóval ha teát iszom, általában ez az. A márkája: Patikárium

A házilag készített gyömbér és csalán tea is isteni. A gyömbértea többféle módon is elkészíthető, én a sima mézeset ajánlom, de tessék: [link] A csalán tea: leforrázod a friss csalánt, hagyod kihűlni a levet, mézzel ízesített, vagy akár ízesítésű nélkül, és már ihatod is!

Szép napot és jó teázgatást!

2020. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg a mindennapokban a klasszikus szálas Earl Grey-t iszom, a Darlington teaboltból.

Mellé "desszertnek" szoktam még ugyanonnan egy teakeveréket inni, az: Pai Mu Tan (fehér tea), alma, papaya, mangó, ananász, áfonya, körte és banán.

2020. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Gárdonyi teaház fűszeres narancs. (De ne a filteres, hanem szálas verzió)

Honlapjukról rendelhető, vagy néha kifogható pl. Coopban ünnepekkor.

2020. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak gyógyteákat iszok, amit a gyorgytea.hu oldalról rendelek kizárólag.

Jelenleg mezei katángos keverék kúra végén járok. Egyébként a bükki füvesember, Gyuri bácsi egészségmegőrző naptára szerint fogyasztok, ma Bükki varázs tea van.

2020. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!