Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az orbáncfű gyógytea működhet...

Az orbáncfű gyógytea működhet fordítva?

Figyelt kérdés
Azt írák, meg reklámozzák róla mindenhol, hogy kedélyállapot javító, én ma ittam délelőtt először, de délutánra totál ingerült és roszkedvű lettem. Olyan dolgokon vérigsértődök amikre máskor csak legyintenék.. Lehet ez okozza?

2020. ápr. 17. 22:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem, nem működik fordítva. Ha csak ma ittál először akkor ne várj semmi nagy változást, ahhoz kell legalabb egy hét hogy lehessen érezni a hatását. De amugy nagyon jó hogy azt iszod, nagyon egészséges és hasznos is.
2020. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha fog.gátlót szedsz, akkor 6 hétre elveszi a hatását. Nem tudom, hogy érint, de azért lehet másnak hasznára válik.
2020. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!