Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan (és hol) tudnánk...

Hogyan (és hol) tudnánk szegény/mélyszegény családokkal, vagy emberekkel megismerkedni Ukrajnában, vagy Moldáviában? Nyelv nem (annyira) akadály.

Figyelt kérdés

El nem tudjuk képzelni hogyan találkozhatnánk, vagy csupán hogyan ismerkedhetnénk meg például az utcán, vagy parkokban szegény famíliákkal.


Te/Ti mi módon és hol tennétek ezt meg?



2019. júl. 18. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Körülnézel ki lop a táskádból és megszólítod.


Egyébként lépj kapcsolatba segélyszervezettel, hogy segítenél, de tudni akarod, kinek.

2019. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eddig csak egyetlen hozzászólás érkezett a másodiktól (de az elején persze neki is muszáj volt elviccelnie).


Azok akik önjelölt unatkozó trollocskaként csupán annyit képesek maguktól teljesen feleslegesen ideböfögni, hogy "minek" (ez aztán a színvonal, ez aztán a kérdésre "válaszoló" komment...), azok mégis minek írnak egyáltalán ide??? A kiíráshoz képtelenek hozzászólni, de arra bezzeg van energiájuk, hogy valami offtopik szemetelést lekörmöljenek...


Igen, én sem vagyok képest ezt a "színvonalat" felfogni. Nekem ez annyira nevetségesen alacsony. :)

2019. júl. 18. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!