Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen közösségek vannak...

Milyen közösségek vannak Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés

Úgy értem olyan közösségek, ahová fiatalok járnak (16-25) heti, havi vagy bármilyen rendszerességgel.

Legjobban a geek, Marvel, cosplayes, esetleg bármilyen fandomos közösségek érdekelnek. :D



2019. márc. 25. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Meleg?
2019. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, abban nem vagyok érdekelt :D
2019. márc. 25. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Magyarországon nem nagyon vannak ilyenek :/

Én is kerestem, még mindig keresek, de nem nagyon jártam eddig sikerrel.. Szerintem azért nincsenek ilyen közösségek, kisebb találkozók, mert kevés az ilyen ember.

Mondjuk Mondoconra igaz hogy nem kevesen járnak, de ha jobban megnézzük például Magyarországon csak pár ember van, aki Japán szubkultúráknak megfelelően öltözködik (ez nyilván csak egy példa). És mivel nagyon kevesen vannak itt az ilyen emberkék, ezért a Mondoconra mennek, mint mindenki kisebb közösség (én a gyűjtőhelyüknek nevezném).


Ezért én jelenleg csak a Cont vagy az internetet látom alkalmasnak arra, hogy felleljem az érdeklődési köreimnek megfelelő, kevés személyt.


Én Amino-n próbálkoztam még, de nekem annyira nem jött be, lehet neked be fog c:

Az Amino egy app, ahol nagyon nagyon sok fandom, közösség megtalálható. Ha sikerrel jársz, találhatsz magyarokat is. Illetve mondjuk cosplay szempontból Instagtamot ajánlanám.


Remélem azért segítettem valamit. Igaz, hogy most még nem nagyon vannak ilyen közösségek kis hazánkban, de egyre több ilyen személy lesz (mivel terjednek a geek, weeb dolgok), szóval ki tudja, lehet a közeljövőben megalakul majd egy pár. c:

2019. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha Gyűrűk Urát szereted, Magyar Tolkien Társaság rendezvényeit tudom ajánlani. ha inkább a társaság érdekel mintsem maga az ismeretterjesztés/lore/fandom, akkor a nagy nyári táborukat, vagy őszi/tavaszi találkozójukat tudom ajánlani.
2019. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Munkanélküli hivatal. Arra sok a naplopó.
2023. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!