Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amit a színesbőrű "árusok"...

Amit a színesbőrű "árusok" árulnak Gucci parfümöket és hasonlókat, eredetik lehetnek?

Figyelt kérdés

Simám el tudnám képzelni, hogy "leesett a kamionról". Azért is megy, csak zsebből az árulás...


Meg néha zokni a sláger, máskor más... Simán elképzelem, hogy eredetiek.


2019. jan. 16. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Ha eredeti lenne szerinted árulnák?
2019. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kikre gondolsz. A piacokon lévő árusok 99%-a kamu parfümöt árul.

"Leesett a kamionról" pedig butaság. A parfümös kamionok olyan biztonsági protokollal mennek, hogy az hihetetlen.

Mindenhol percre pontosan ott kell lenni és a kamion csak megjelölt, biztonsági helyeken állhat meg(amiből eléggé kevés van), sokszor konvojban vagy kísérővel közlekednek.

Onnan biztos nem esik le parfüm.

Millió eurós az értéke a szállítmánynak, szóval azt nem is bízzák akárkire és figyelnek rá nagyon.


Természetesen vannak olcsó eredeti parfümök, de azt a boltokból hozzák ki a tolvajok.

Ezekre meg már előre megvan az igény, magyarul nem állnak ki a piacra és adják el neked hanem van egy személy, aki felvásárolja tőlük és majd ő eladja jófogáson vagy boltosoknak, olcsóbban.


Néha lehet találni pár eredetit a piacokon is, de az ritka.


Én soha nem hiszek nekik, amikor 1.500-2.000 Ft-ért akarnak nekem egy 22.000 Ft-os parfümöt adni. Nem hülyék. Főleg, amikor el akarsz menni és még 1.000 Ft-ért is odaadná.. a gázolajjal meg mindennel felpancsolt hamisítványt.

De már volt olyan, amikor valójában eredetit kaptam 7.000 Ft-ért (25.000 Ft-os parfümöt). Azóta sem láttam azt a srácot, szerintem gyorsan kellett neki a pénz.

2019. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a piacosokra gondolok, hanem amikor megállított a buszmegálló fele egy nő, hogy van egy darab Hugo Boss parfüme, vigyem el... Kihúztava zsebéből, de mindtam, hogy nekem nem kell...
2019. jan. 16. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lenne eredeti? :)

Mind ilyen pancsolt pacsuli szarok, közük nincs az eredetiekhez.

2019. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na és szerinted a buszmegállós nő, nem próbált előtte vagy utána szerencsét a piacon is?

Vagy már lehet, hogy ott mindenki ismeri...


El ne hidd már, hogy valódi. Ha valódi volna, akkor felrakná a netre vagy fb-ra és 10 percen belül az eredeti ár 70%-áért is megveszik az emberek.

Miért adná oda neked 1-2e Ft-ért?

2019. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak szerintük eredeti...
2019. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha az a Hugo Boss Sport 1987 volna,bárcsak.Sosem szagoltam de amióta kijött a Bottled feléje se szagolok.

Nekem volt egy valami Alain Delon feliratú vicces hosszúkás üvegben régi barna Azzaro illat másolat,piacról 99ben,komolyan jobb volt mint amit most árulnak eredetiben a Douglas,DM boltokban.

2019. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!