Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyik hülye celeb képe alá...

Az egyik hülye celeb képe alá elég sok csúnya dolgot írtam álnéven a facebookon. Szerintetek ki tudja nyomozni?

Figyelt kérdés
elég hülye csajról van szó, és egy kicsit be vagyok ****va... lehet ebből rendőrségi feljelentés?
2018. szept. 26. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Kiaz a hulye celeb kivancsi vagyok csak nem a nyeroparosbol :D

Amugy meg nem hiszem higy szanna ra idot higy kinyomozza.. tobb szazat kap egy nap..

2018. szept. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki lehet ő, de akiket szoktam làtni, max törli az ilyen kommenteket és tiltja az oldaláról. Én sem hiszem, hogy feljelentés lenne ebből, viszont máskor inkább ne csinálj ilyet.
2018. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ki lehet nyomozni, de sztem nincs ember, akinek pár hülye komment érne ennyit. Kivéve talán, ha megfenyegetted, mert vannak pasik a neten, akik örömmel írják híres nők képei alá, hogy hogy megkeresnék és megerőszakolnák őket.

De nyugi, ennek valszeg csak annyi következménye lesz hogy azok, akik látják a beszólogatásaidat szánakoznak majd magukban egy sort azon, hogy mekkora nyomorék lehetsz. Ha tudnák hogy álnéven írsz, még gyáva patkánynak is gondolnának.

2018. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt gyerekes volt a tetted, másrészt ezek a celebek annyi negatív kommentet (esetleg fenyegetést) kapnak nap, mint nap, hogy nem is lenne mással idejük foglalkozni, ha minden egyes ilyen megnyilvánulással törődnének. Jellemző egyébként, hogy a hozzád hasonló beszólogató, trollkodó emberek névtelenül teszik mindezt, ami elég gyáva húzás.
2018. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm saját névvel szidalmazta Schobert Norbit, rendszeresen, annyi lett, hogy törölkték és letiltották.

Pedig Schobert kifejezetten bosszúálló és sértődékeny.

2018. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű lepereg róla, de a rendőrség meg tud találni, ah feljelentést tesz.
2018. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy tudja kinyomozni...
2018. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7:

Ó, kis barátom, sokmindent nem tudsz te a Facebook-ról, le tudnak figyelnek ott ám, hidd el.

2018. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem azokat a hülyéket akik a celebeknek ocsmány dolgolkat irogatnak. Ha valki nem szimpatikus fa@szé követem? Az iylen embereket sose értettem mire jó ocsmányságokat irogatni másnak.
2020. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!