Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeretek lányokkal...

Miért nem szeretek lányokkal találkozni, akikkel össze tudnék jönni? 17/F

Figyelt kérdés

Szép estét!

Van egy lány,(nem az első) akivel bejövünk egymásnak,kapcsolat gyanús és szóba került a tali is nyilván. (Ő kezdeményezte) Viszont így belegondolva tök jó, de amikor eljönne az idő, kitalálok valamit hogy lemondjam, mert valamiért nincs kedvem. Rossz érzés. Bármelyik barátommal / haverommal szivesen összefutok. Lány baráttal is. Szóval nem értem. Volt már több barátnőm is. És az előzőnél is ezvolt, de amikor már taliztunk (nem emlékszem hogy vettem rá magam) utána jót dumáltunk meg minden jó volt(össze is jöttünk).

Amikor bulizni vagyok, könnyen ismerkedek lányokkal, szoktam is, részegen-józanul is ugyanúgy táncolok szóval gátlásokról szó nincs. Más is volt ilyen cipőbe? Mi lehet a baj? Köszi hogy elolvastad.



2018. aug. 6. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert ha találkoznál veluk kilépnél a komfortzónádból és félsz mett nem tudod mi fog tortenni. Beégsz-e vagy sem. Szerintem ez tok altalanos dolog. No para
2018. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem egek be, mint mondtam sokszor taliztam mar lannyal akkoris rakellett vegyem magam:D

Sot elozo kapcsolatomnak ugy lett vege, hogy nem foglalkoztam vele ugyanigy. Koszi a valaszod egyebkent.

2018. aug. 7. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!