Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szoktatok halnalig chatelni?...

Szoktatok halnalig chatelni? 3-ig,4-ig?

Figyelt kérdés
Ha igen, kikkel? Barátok, partner?

2017. jún. 2. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne kivel chatelnék, de addigra már mindenki alszik😥
2017. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nyáron szoktam jó csajokkal hajnalig dumálni.
2017. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb. 25 éves koromban csináltam utoljára olyat. Volt egy időszakom, de nem tartott túl sokáig. Szerencsére nem vagyok gyogyós, hogy rászoktam volna teljesen.


Egy azóta már megszűnt rádió chatoladalán szórakoztam. Nagyon jópofa társaság volt, sok állandó taggal, de nem voltunk azért túlzottan sokan sem. Életben sose találkoztam velük, de egy-két személlyel emailben is írkáltunk, cseréltünk fotót.

Mókás volt. Ugyanakkor teljesen ételmetlen időtöltés is egyben. Nekem eszem ágában sem volt életben megismerni őket, és igazából ők is csak online szórakoztak inkább.

Így meg mi értelme? Semmi.

Voltak jó élményeim. jó beszélgetések, de örülök, hogy nem ezzel töltöm manapság az időm.


Ez a gyik is csak nagy ritkán jön be nálam...:)

2017. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tini koromban gyakran szoktam hajnali 5-6ig is beszélgetni a barátaimmal. Manapság már nem. Néha már az éjfél is nagy szám.
2017. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen voltak késő estétől egész hajnalig tartó beszélgetések, itt gyk-n sok, főleg nyáron, én élveztem. Dehát minden változik, felnövök, azóta melózok, így fáradok is ugyebár, úgyhogy már az is csoda ha az éjfélt ébren érem meg, meg aztán az ismerkedős kategória megszüntetése óta sokkal nehezebb beszélgetőpartnert találni és sokkal kevesebben vannak.
2017. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aki fent van, és jó haverom és jól eltudunk dumálni, akár 5ig is írogatunk :D
2017. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!