Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék belekerülni egy...

Hogyan tudnék belekerülni egy társaságba, vagy barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve költöztem Pestre, ez igazából annyiban nem befolyásolta az életemet, hogy ahol korábban laktam sem voltak barátaim, akkor már inkább Pesten, vagy az ország más részein, de sajnos őket elvesztettem, két ember pedig véglegesen kilépett az életemből.

Előtte sem voltam sokkal másabb helyzetben, de körülbelül három hónapja konkrétan nincsenek barátaim, nincs senki, akivel kimozdulhatok. Azt szoktam érezni, hogy egyszerűen nem érdeklem az embereket, és folyamatosan szorongok, szégyellem, hogy magányos vagyok, ezért erről senkinek nem beszélek, általában felszínes beszélgetéseket folytatok, mert nem akarom, hogy lássák, hogy mennyire sötét érzéseim vannak. Szeretek egyedül is lenni, sőt... nagyon szükségem van rá, de 18 éves vagyok, és úgy érzem, hogy most vagyok fiatal, és szeretnék szórakozni, társaságban lenni, viszont azt is érzem, hogy borzasztóan idegenek számomra az olyan emberek, akik úgymond népszerűek, teljesen más habitussal rendelkeznek, mint én, mégis vágyom egy olyan közegbe.

És igazából nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel. Ahová járok mozogni vagy énekelni, ott csak egy embert találtam, és annak is szomorú vége lett.

Az iskolában sincs olyan, aki úgy igazán a lelki társam lenne, akiről pedig évekig azt hittem, hogy az, arról kiderült, hogy nem is.

Tudom, hogy az embereknek nem olyanra van szükségük, aki lehúzza őket, de szörnyen ritka az az ember, aki előtt teljesen el tudom engedni magam, pedig valaki előtt önmagam tudok lenni, akkor azt általában nem húzom le.


2017. ápr. 28. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem.. uj varos senkit nem ismerek, csak egesz nap a negy fal (:

17L

2017. jún. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!