Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szomszéd sterimoval locsolja...

Szomszéd sterimoval locsolja a falam, mit csináljak vele most már?

Figyelt kérdés
Reggel útnak indultam, még kérdezte is hova megyek. Mondtam Budapestre, az innen 200 km. Elindultam, de a pénztárcám otthon hagytam, abba van a pénzem és a jogsim. 9 órakor indultam 10-ra értem haza, benézzek hozzá kocsi mosás közbe a sterimoval locsolja a ház hátulját úgy telibe ahol csak éri. 2016 nyár végén lett a ház teljese felújítva, tavaly is mindig csodálkoztam hogy vízes a fal, de álmomba se gondoltam ö locsolja. Mit kezdjek vele? Tiszta penész a hátsó fal :S Jelentsem fel? vagy verjem meg ? 26F

#szomszéd #fal #irigység. Rongálás
2017. márc. 26. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Én a Sterimo megfelelő részét behelyezném a szomszéd ánuszába, és addig nyomatnám neki, amíg el nem kezdené sugárban hányni a vizet.


Viccet féltertéve, adj neki két csicskalángost!

2017. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Verd meg! A feljelentés csak időpocsékolás..
2017. márc. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kapott 1 állast meg egy pofont, most én vagyok feljelentve..... XD
2017. márc. 27. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább kapottxD
2017. márc. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező! #1 vagyok.


Király vagy, végre, valaki, akinek nem csak a pofája jár. Feljelentett, naés akkor mi van? A Yardon kb annyit mondhattak neki, hogy a legkisebb gondjuk is nagyobb annál, mint hogy neki kicsit csöng a füle, meg zsibbad az álla. Tojnak rá nagyívben, tapasztalatból tudom. Hacsak nem vertél oda akkorát, hogy állkapocs törött, fog kifordult, vagy beszakadt a dobhártya.


De nem hiszem, szerintem te is azt csináltad, mint amit én szoktam, hogy egy laza állas, meg egy light saller, első körben figyelmeztetés gyanánt.

Nem feltételezem rólad, hogy egyből egy Сергей Ковалёв szintű, romboló erejűvel keztél volna, amitől egy átlag ember feje leszakadna...

2017. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!