Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Merre lehetne japán lányokkal...

Merre lehetne japán lányokkal ismerkedni az országban, gondolom Budapesten van a legtöbb esély, de azon belül merre és azon kívül merre vannak még helyek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 2. 23:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Én félig japán vagyok, és budapesten elég sokan vannak
2016. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És Budapesten merre szoktak lenni?
2016. dec. 20. 23:59
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Igazábol a budapest keleti teli van velü(n)k de szinte egész budapesten találkozhatsz japánokkal, és elég jól beszélik magyar nyelv.
2016. dec. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ha még igy megkésve is.
2017. júl. 8. 00:12
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is félig japán vagyok de sose láttam a keletiben sok japánt, inkább más nemzetiség van ott sok.

Japánok esetleg a reptéren. :D

A nyelvet a turisták pedig nem fogják beszélni, itt lakókat pedig bárhol lehet látni, mondjuk járhatsz japán élelmiszerboltba rendszeresen, úgy biztos megismersz párat.

2017. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, te a kínaiakkal kevered őket szerintem. :)
2017. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Melyik szempontból keverem őket? Ahol lakom tudom ki kínai - japánokat ott nem ismerek, van 1-2 vietnami - de Pesten több japán lakik. Ők pedig járnak enni, inni, vásárolni, valószínűleg nem csak a japán kajaboltokba, hanem Tescoba is. Én is szoktam. Mondjuk szerintem nem az a legalkalmasabb hely az ismerkedésre.
2017. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!