Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek mióta van facebookotok?

Nektek mióta van facebookotok?

Figyelt kérdés

Csak, mert nekem ma írta ki, hogy pontosan 6 éve csatlakoztam, pedig én azt hittem, hogy már régebben volt, de akkor mégse.

19/L


2016. máj. 27. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2010ben lett asszem népszerű az osztályomban
2016. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9
2016. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve. Azt gondolná az ember, hogy hú, de régóta, de a barátaim többségének akkor már rég volt Facebook-ja, egyiknek konkrétan akkor volt 3 éve.
2016. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
0%
Ez vicc lenne ugye? Ezt kiirni? Ismeretlenek csatlakozási dátuma érdekel? Ennyire hulye tényleg csak egy 19 éves lány lehet. De ennyi eröböl kiirok olyan kérdést hogy: Gyerekek. Ma olyat sz@rtam a wc be hogy az valami elképesztő. Ki az aki hasonlóan nagy kábelt fektetett ma? De az igazi szánalom az hogy többen válaszoltak komolyan. Nagy az Isten állatkertje, a kerítés meg kicsi.
2016. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#14 nekem kicsi volt ma es viszonylag híg, de az uj dietam miatt, valszeg túl kevés a rost, kicsit módosítanom kell rajta. De nem igazán ertem, hogy miért hisztizel egy oldalon, aminek az a szlogenje, hogy "amit máshol nem mertel... Itt megkerdezheted", azért mert valaki kérdezett valamit, mások pedig teljesen normálisan valaszolnak.
2016. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a gond a kérdésemmel. Érdekelt, hogy átlagosan mikor csatlakoztak az emberek. Ez az oldal többekközött erre van, ha nem tudnád. Az ismerőseim (pl. általános iskolás oszt. társaim) nagyjából ugyanakkor regisztráltak mint én, ezért kérdezek ismeretleneket, akik különböző korúak, nem egy társaságból valók.

Itt mindenki normálisan kérdezett/válaszolt, csak te nem, szóval inkánb veled van baj.

Amúgy ha egy kérdés nem szimpatikus nem muszáj ám elolvasni meg válaszolni rá.:)

2016. máj. 30. 12:01
 17/17 anonim ***** válasza:
4 éve
2016. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!