Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van köztetek olyan, aki nem...

Van köztetek olyan, aki nem szokott lányokkal interakcióba lépni? 😂

Figyelt kérdés
2 éve egyedül élek, mióta vége lett a kapcsolatomnak, és tök jól érzem magam, viszont fura, hogy lányokkal egyáltalán nem beszélgetek. Kicsit olyanok nekem, mint egy szép festmény, vagy egy csodálatos zongoramű. 😂 ezt a hülyeséget, nah mindegy szóval ott vannak mindenhol, hallom őket, látom őket, de ők nem beszélgetnek velem és én nem beszélgetek velük. Hiányzik? Nem! Vagyis nem tudom, mert olyan rég beszélgettem lánnyal, ha itt űlne egy a kanapén, lehet azt se tudnám mit csináljak. Nem fog így csorbulni a szexualitásom? Nem a melegtengezen kavargó egbefonódó azonosnemű halakra gondolok, hanem hogy egy idő után nem fognak érdekelni a lányok. Amugy ha most itt álna előttem egy lány biztos megsimogatnám, hogy milyen szép és aranyosan néz rám, és kb ennyi telne tőlem. 😂 jah ha most felteszi vki a kérdést, hogy jó e hűűlyének lenni, a válaszo igen😂! Szóval valaki érti a kérdést! Ha igen az szerintem egy agytröszt mert én sem igen tudom mi a kérdés! 😂
2016. ápr. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve semmilyen élőlénnyel nem léptem interakcióba.
2016. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen szöveged van nem lesz problémád felszedni őket :)


Ja, egyébként az én életemben is NPC-k a lányok. Alig találkozok velük nem hogy beszélgessek. Teljesen el is szoktam tőle, leírnának egy tökunalmas alaknak.

2016. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ja, egyébként az én életemben is NPC-k a lányok" Na joooo :'DDDDD Mostanában én is ritkán beszélgetek lányokkal, illetve munkában valamilyen szintű kommunikáció muszáj, de azon kívül maximum hétvégente egy-két mondatot váltok valakivel, ha úgy adódik.
2016. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem valtozo. De a legtobb lamny nekem is Ai :Ddd
2016. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!