Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Teljesen ossze vagyok zavarodv...

Teljesen ossze vagyok zavarodva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A parommal 1,5 eve vagyunk egyutt de nagyon elszomorito dolgokat tett (megcsalt egy down koros lannyal, total kihasznalt egy beteg embert) de megbocsajtottam neki (ne kerdezzetek miert..) de most megismertem egy fiut es nagyon megkedveltem. Normalis, tisztelettudo, humoros, okos es nem utolso sorban helyes. Kapcsolatot szeretne de en mindig elmenekulok mert egyszeruen megijedek, nem tudom mit akarok, nem tudom mit erzek, nem tudom mi a helyes. Felek, hogy megbant. Nem tudnek megbizni benne es nem akarom ot ok nelkul ostorozni..

Nem ezt erdemli.

Forduljak orvoshoz? Hogy tudnek felejteni?


2015. okt. 23. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Rákéne jöjj elöször is mit szeretnél.

Ha felejteni, ne kommunikálj vele többé.

Ha megprobálni vele, ismerd meg jobban és ha olyan szakíts mostani pároddal aki nem tűnik valami egészségesnek személyiségileg.

Írj ha kell segítség/tanács.

2015. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha valaki megcsalna egy downkóros lánnyal, nagyon elgondolkodnék a dolgon, miközben csomagolok (a saját cuccaimat, vagy az övét)

itt nincs szükség orvosra, esetleg a régi pofának..

traumatizlált,és most fog kelleni pár év, amíg visszanyered a bizalmad bárkiben is

én továbblépnék, szó nélkül

2015. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!