Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a teendő az alábbi esetben?

Mi a teendő az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt egy bizonyos személy telefonon zaklatott néhány hónapon keresztül.(Hívogatott, nem igazán szólt bele, ha igen akkor is értelmetlenül, torzított hangon). A napokban sikeresen bebizonyítottam az illető kilétét, szerintetek hogyan szembesítsem azzal, hogy tudom, hogy ő volt?

2015. okt. 19. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

9Derítsd ki a telefonszámát, majd találj ki valami ütős szivatást.. De frappánsabb lennék mint a telefonba hörgős, pl ha árul valamit azzal kapcsolatban szivatnám, vagy hogy a fusson le (napi 2x) mert meghúzták a kocsiját, vagy rohanjon ki a garázsba (telekre, vikendházhoz) mert betörtek, stb. A lehetőségek sora végtelen. :)

Én ezt tenném.

2015. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vaaagy, ha olyan emberek között vagy akiket közösen ismertek, akkor az ő társságukban hozd fel, hogy "jah tééényleg, ez kb olyan mint amikor hónapokig zaklatott valaki eltorzított hanggal, akiről azt sem tudtam, hogy ki de aztán kiderült, hogy te voltál (tegyél hozzá egy megbocsájtó/lenéző nevetést is) látod... (ide a bizonítékot mondod) "

nyilvános alázás :D

2015. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ez évekkel ezelőtt történt, akkor semmi. ideje tovább lépned.
2015. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üsd ki 1-2 fogát vagy húzd meg néhányszor a kocsiját.

Bár lehet, hogy eldobható mobillal/simkártyával eljátszanám vele én is a telefonon zaklatósdit.

2015. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezd el utánozni egyik torzított értelmetlen hangsorozatát amikor pl elkezd beszélni és mond, "jólvan te kis okos zaklató, hagyjuk már".

Nem számít mit mond.

Vagy mikor legközelebb látod kérdezz rá miért csinálta.

2015. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!