Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tartsam meg a bulimat?

Hogyan tartsam meg a bulimat?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy szülinapomat azzal szeretném ünnepelni, hogy a barátokkal elmegyünk kocsmázni. Engem az érdekelne, hogy ilyenkor, mint szülinaposnak illik fizetni a köröket vagy csak az elsőt? Plusz hogyan lehetne egy ilyen kocsmázásból nagy bulit csapni? Miket lehetne csinálni?

2015. okt. 17. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez attól is függ, hány éves vagy.

ha szülinap van, esetleg vigyél valami süteményt, és hagyd, hogy többiek meghívjanak. jó szolgálatot tehet a tészta a későbbiekben... azért csak okosan.

2015. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is holnap lesz a szülinapom.:3

Neked is boldogot.:D

2015. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20. szülinapom lesz :)
2015. okt. 17. 22:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszont! :)
2015. okt. 17. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy ajándék adás meg se forduljon a fejükbe. Így akkor tudnak saját lóvéból is inni. :D de azért egy ilyen kocsmázós bulinál a szülinapos úgy készüljön, hogy jól zsebbe kell nyúlnia,de ha a vendégek maguktól korrekt módon beszállnak, annak csak örülni kell.
2015. okt. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem max. egy kört fizess, utána hagyd, hogy meghívjanak! :D de a sütis ötlet még mindig áll. mondjuk nem tudom, fiú vagy lány vagy, én utóbbi, szóval mindig vittem sk sütit. és hagytam, hogy meghívjanak. :D
2015. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell senkinek semmit fizetned. Legalábbis nem szokás.
2015. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!