Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez már nem normális? Velem...

Ez már nem normális? Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam egy nyitott ember,szerettem a háttérben maradni....ezzel még nem is lenne baj,viszont az utóbbi időben eéggé más lettem.Teljesen befelé forduló,nem szeretek emberek között lenni,és egyáltalán nem tudok örülni semminek.Egyáltalán nem is akarok mosolyogni,nem érzem szükségét.Emiatt több barátnőmmel is kezd tönkremenni a kapcsolatunk.A tanárok is észrevették,és többször szóvá is tették,de nem tudok rajta változtatni.Ez normális?

2015. okt. 5. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyit,hogy nem nagyon szeretem ha megzavarnak,elvagyok magamban,az "alomvilagommal" egyutt.Lehet hogy ez igy furan hangzik.
2015. okt. 5. 19:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg altalanos iskolas.Tobbet nem szeretnek elarulni.
2015. okt. 5. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
De ha ált. iskolás vagy lehetsz 10 éves, vagy 14 éves is!!! -.-
2015. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan kicsi az esélye, de benne van a pakliban az is, hogy tényleg mindenki egy se**fej körülötted :)
2015. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Normálisnak mondható, nekem is volt ilyesmi korszakom. Az pedig, hogy nem tudsz rajta változtatni, hülyeség.
2015. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KoDan válasza:

Ha új osztályban vag yakkor normális ha nem akkor nem.

Változtatni kell.

Valahogyan alkalmazkodj nem kell hogy legyenek ilyen BFF-jeid vagy hogy mondják.

Csak próbálj meg haverokat találni.


Bár én fiú vagyok lányok esetében biztos másmielyen.


BTW én szívesen leszek a barátod :3.

2015. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!