Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beleszrettem egy fiuba. Mit...

Beleszrettem egy fiuba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly kerultunk egy osztályba es mar tavaly szeptember ota nagyon szerelmes vagyok bele. Nem tudom hogy verhetnem ki a fejembol. De tudom ki tetszik neki es nagyon zavar... regebben ossze is vesztunk ezen.. most viszont megismertem egy nagyon aranyos fiut... nagyon tetszik.. de kiderult hogy megeg szoval nem lehet az enyem. Mit tegyek? Hogy tudnam kiverni a fejembol az elsot.. a masik meleg fiubol mar kizavarodtam es annyira nem is tetszett... de a masikba mar tobb mint egy eve szerelmes vagyok... szegitsetek?

14/L



2015. szept. 26. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki😊😊 jobb ha tudja ő is .. Ha kedves veled akkor főképp de ha ilyen nagyképű meg stb hanyagold De egyebkent ha annyira szeretted volna az elsőt nem szerettél volna bele a màsodikba 😊
2015. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen milyen sok homokos kisfiú lett az évek alatt.

Majd megismerkedsz egy újabb fiúval, az majd elfeledteti veled a korábbiakat.

2015. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Mindenkinek tetszhet tobb ember de csak az egyiket szeretheti igazan es en az egyiket igazan szeretem... es a masikkal akartam elfelejtettni de nem jott ossze. Egyepkent nagyon kedves fiu.. jo fej vicces de udvariasan. De nem akarom elmondani neki mert tavaly ev elejen megtudta es olyan felfordulas lett es o ink kerult es hanyagolta a beszelgeteseket.

2015. szept. 26. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Most vagy abban a korban,amikor folyamatosan a fiúkon jár az eszed,ezzel semmi gond nincs.Idővel majd megtalálod azt a srácot,aki téged úgy szeret,ahogyan te őt.
2015. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Arkendor válasza:
Nem értem hogy szeretheted igazán csak a külseje alapján.. Ne a külső számítson, hogy szerethetsz bele olyas valakibe akit nem is ismersz igazán?
2015. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!