Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megismertem egy meleget sos...

Megismertem egy meleget sos Segitetek?

Figyelt kérdés

Az utobbi napokban elegge meg ismertem egy 14 srácot akit igazabol mar a barataim koze sorolhatok.Mar tobb eve meleg. Mikor mar jobban megismertuk egymart bevallotta hogy meleg. En ebben tamogattam es tamogatni is fogom de ezzel az a baj hogy a csaladja nem tamogatja es ki is akarjak tagadni. szerintetek mivel tudok neki segitenu?

Tudtok valami tanacsot adni? :c



2015. szept. 25. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
10 évvel ezelőtt miért nem voltak senkinek ilyen kérdései?
2015. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

14 éves srác, és több éve meleg?


Ez még viccnek is rossz...

2015. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

ma 00:21


Miért, te hány évesen lettél heteró?

2015. szept. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De segitsetek

Mit mondthatnek neki hogy megnyugtassam vagy valamilyen tanacsot adjak neki

2015. szept. 26. 09:03
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem tudsz neki segiteni.. varja meg azt az x evet es akkor elkoltozik stb... a legjobb az lenne ha a szuloket vilagositana fel valaki de ez egy eleg nehez dolog es nagyon sok kimenetele lehet.
2015. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milywn kimenetek?
2015. szept. 26. 14:06
 7/10 tancolocsiga válasza:
61%
Szerintem a legfontosabb hogy ott vagy neki, meghallgatod es tamogatod amiben csak tudod. Sajnos sok szulo ilyen meg mindig mikor a gyereke elmondja hogy meleg amivel valoszinuleg nagyon nehez megbirkozni es olyan mintha elvesztened a csaladodat ugyhogy ha vannak igazan tamogato barataid akkor szinte ok valnak a csaladodda es szerintem nagyon fontos hogy ez meglegyen neki hogy ne oruljon bele abba a helyzetbe amibe a csaladjaval van. Ugyhogy hidd el mar nagyon sokat segitesz azzal hogy ennyire aggodsz es szeretnel neki minden aron segiteni es biztos vagyok benne hogy ezt o is nagyon ertekeli
2015. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél mindig mellette mint barát, talán ez a legtöbb amit tudsz segíteni. Te heteró vagy egyébként, vagy meleg? És hát igen.. a szüleivel kellene megértetni hogy mi is a melegség.
2015. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mi az hogy több éve meleg? :D Vagy meleg vagy nem, nincs olyan, hogy egyszer gondol valaki és holnaptól meleg leszek :) Ne írj butaságot légyszives :)
2015. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok
2015. szept. 27. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!