Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a baj a pláza cicákkal?

Mi a baj a pláza cicákkal?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak a szidást hallom róluk de attól még hogy sokat foglalkoznak a külsejükkel nem feltétlenül buták és semmiben nem külömböznek azoktól a lányoktól akik például nm vesznek fel kirivó ruhákat, nem járnak szolizni, kevesebbet sminkelnek. Egy ilyen lány is lehet értelmes és okos. Én nem vagyok az de sosem ártettem ezt a felfogást...
2015. szept. 19. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert lenézik a másikat.
2015. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert bunkók. :D Biztos vannak köztük is kivételek, csak én még nem láttam.
2015. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Jah ,az ilyen lányok általában nagyképűek.
2015. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De tegyük fel hogy teljesen normálisak és segitőkészek, jófejek, ja és jól el lehet velük beszélgetni.
2015. szept. 19. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
......és szinte csak pénzes palimadarakra buknak.......
2015. szept. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az ember külseje, viselkedése és cselekedetei tükrözik hogy milyen ember. A plázacicák szoliba járnak ami káros, rondává teszi őket, mégis csinálják, mert nem fogják fel hogy ocsmány bőrük lesz. Ilyen apróságok is sokat elmondanak arról hogy mennyire okosak/értelmesek... és azért ennél durvább az ahogy viselkednek, nyávogva beszélnek, kelletik magukat, kiskutyát táskában cipelnek kellékként meg hasonló dolgok. Habár manapság már nem sok plázacicát látni.
2015. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha teljesen normálisak és segitőkészek, jófejek, ja és jól el lehet velük beszélgetni akkor teljesen rendben van. :D De nem hiszem, hogy ilyen lány van..:)
2015. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs velük. Teljesen igazad van.
2015. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Tudod te nagyon jól, hogy mi baj velük.

Az előítéletek nem véletlenül ragadnak rá 1-1 embertípusra......

"emmiben nem külömböznek azoktól a lányoktól akik például nm vesznek fel kirivó ruhákat, nem járnak szolizni, kevesebbet sminkelnek."

De különböznek. Kirívó ruhákat vesznek fel, szolizni járnak, sokat sminkelnek. Mintha nem totál ellentét lenne.....

Egy ilyen lány is lehet értelmes és okos.....van közöttük ilyen biztosan....de úgy őszintén még a vasalást sem bíznám rájuk.

2015. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen lány is lehet okos... csak még én nem beszéltem olyannal. Nem vagyok előítéletes, szoktam mindenkivel ha mást nem pár szót váltani mielőtt megítélem.

Van olyan ismerősöm aki angolosan szólva "book smart" (magyar kifejezést sajnos nem tudok rá), jól tanul meg ilyenek, de a hétköznapi beszélgetés számára kimerül abban, hogy milyen gázul sminkel xy és hány órát töltött a kondiban.

2015. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!