Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet-e egyáltalán esélyem...

Marci1994 kérdése:

Lehet-e egyáltalán esélyem egy normális párkapcsolatra? lentebb leírom pontosan, hogy mire gondolok

Figyelt kérdés

Nos...ez az első alkalom,hogy vadidegenektől várok válaszokat,pedig azt tudni kell rólam,ha már ilyen módszerhez folyamodok,az már tényleg a legvégső megoldás.

Alapvetően ma már nem vagyok annyira magamnak való típus,mint régebben. Ha valaki megkér,biztos,hogy megpróbálok segíteni rajta. Önbizalmam nincs,emiatt a dadogásom(beszédhibám) még előjön. Nem mindig,de az esetek felében sajnos még belső démonként még kísért. Lehet,ez iszonyatosan égőnek fog tűnni,de én még szűz vagyok 20 éves korom ellenére...(hozzáteszem,hogy általános 8.osztályban az osztálytársaim egy része tettek róla,hogy egy ideig nagyon is visszahúzódó legyek,és emiatt nem is mertem nagyon emberek közelébe menni,DE erről nem beszélek,legalábbis,amíg a másik félt meg nem ismerem tüzetesebben,és nem bízok meg annyira,hogy elmondjam). Most,igazából akkor szeretném elveszteni a szüzességemet,ha tényleg olyasvalakivel jövök majd össze,akit tényleg szeretek. Nem hiszek a tündérmesékben,így a valódi szerelemben sem nagyon(rossz tapasztalatok miatt). Egy nagy negatív tulajdonságom van:

-Ha valakire megharagszom,akkor olyasmiket mondok neki,amit nem gondolok komolyan,és másnap már megbánom,amit a másik fejére olvastam.

Erőnlétem nagyon nincs,176 cm magas vagyok,de jó ha 60-62 kg vagyok.

Külsőm röviden:

-Nem tartom magam szépnek,így elöljáróban mondom,hogy magamat nagyon csúnyának látom. Tényleg nem vagyok valami szép,főleg,mert szemüveges vagyok.

-Két szemem színe eltér egymástól,ebből a szempontból nagyon egyedi vagyok: Bal szemem zöld,jobb szemem viszont egyharmad részben sötétbarna,a többi zöld.

-Szőke hajam van,és bal oldalt van egy fehér folt.

Nálam nem főszempont,hogy legyen okos telefonom,inkább a számítógép előtt ülök,főként,hogy elmeneküljek a rideg valóság elől. Túl gyors a világ,és sokszor,emiatt a kedvenc számaimat játszom le a laptopomon,és akkor megszűnik számomra a külvilág,ekkor vagyok igazán felszabadult,jókedvű.

Hm...most pontosan nem tudom,hogy mit írjak magamról(hosszasan 1-2 percig gondolkodok).

Talán kicsit személyesre sikerült az üzenetem,és tudom,ez nem egy társkereső oldal. Ha valamit kihagytam magamról,nos...akkor,azt kiegészítem...most.

-Nincsenek nagy elvárásaim,nyitott vagyok,de azért valamelyest normális legyen az illető,egy párkapcsolatnál.

-Nem vagyok egy bulizós fajta,számomra túl zajos a hely.

-Nehezen nyílok meg igazán az emberek előtt,de ha megtörik a páncél rajtam,akkor megmutatom az igazi énemet.

-Elfogadó típus vagyok,legyen az illető bármilyen nehéz természetű.

Amiket szeretek csinálni:

-Az úszás az egyetlen sport,amit régen szerettem,és ha lesz rá lehetőségem ismét folytatom.

-Szeretem az animációs filmeket(Főleg az Így neveld a sárkányodat(HTTYD) nálam ő a befutó),vígjátékokat,akció filmeket,igazából csak a romantikus filmeket nem kedvelem annyira,de azokból is,ha igényes,jó alapanyagú a film,akkor azt is szívesen megnézem.

Sokszor érzem magam magányosnak,de ezt a környezetemnek eszem ágába sincs kimutatni,nem szeretek arról beszélni,ha valami bánt,és az érzéseimről se nagyon.

Nos,lehet megszívom,hogy talán túl őszinte volt ez az üzenet,és sok tizenéves éretlen beszól majd nekem,hogy minek jöttél a világra,luzer vagy,hogy még nem volt igaz párkapcsolatod...stb.

Ha,ilyenekbe botlok bele,hát ez van,azokra nem is reagálok.

Több,most nem jut eszembe. Tudom,egy kicsit hosszú lett,ez az iromány,ez még számomra is meglepő,hogy ennyit tudtam írni. Aki végigolvassa ezt az üzenetet,már nekem az is eredmény.

Aki privátban akar nekem üzenni,és nem itt nyilvánosan,annak itt az email címem: marci.d2013@gmail.com.

Skype nevem: marci19941205

Facebookom is van,de ott maximum naponta 1 órát töltök el,és akkor még sokat mondtam.

Ha esetleg az osztálytársaim,vagy volt osztálytársaim olvassák ezt,nos legalább akkor egy kisregényt el tudnak olvasni. :D

~Marci (20 éves,szemüveges,kissé nehezen megnyíló fiú)



2015. szept. 16. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántódj meg, inkább fogadd építő jellegű kritikaként, amilyennek így női szemmel látlak: éretlen vagy, vagy csak félszeg, nem tudom, de semmi stílus, semmi kiforrottság, csapongsz, mentegetőzöl, hárítasz... ez nem tetszik. Olvasol eleget? Az sokat segítene, hogy jobban fel tudd építeni a mondanivalódat. Aztán kb. minden, amit magadról írsz, az riasztó. Egy zárt kis világban élsz és várod a megmentődet, aki úgy fogad el téged, ahogyan vagy, majd 100%-ban elkezdi a te életedet élni, de ilyen lány vagy nem létezik, vagy olyan szerény külsejű és gátlásos, hogy sohasem néznél rá férfi szemmel.


És miért csak a hibáidat soroltad fel? Én így látom a bemutatkozásodat "alacsony vagyok, vékony, de sportolni akkor sem vagyok hajlandó. Nem szeretek emberek között lenni, nem szeretek kimozdulni, otthon fogsz velem unatkozni a tévé előtt. Önbizalmam sincs, de ez ügyben sem teszek semmit, nem keresek magamnak hobbit, amiben jó vagyok, vagy nem kezdek el edzeni, ami a jó külső mellé kitartást és határozottabb felképést adna, és még szakember segítségét sem kértem soha, mert csak. Egy picit haragszom azokra, akik jó anyagi helyzetben vannak, ezt azzal leplezem, hogy megvetően nyilatkozom az okostelefonokról, összekötöm ezt a felszínességgel"


Mostanra nyilván jó dühös vagy rám, abba is hagyom, már az is szép nagy lépés lenne neked, ha mindezeket hajlandó lennél átgondolni, nem ellenségesen, védekezéssel reagálni, csak magadban belegondolni, hogy vajon van-e igazságtartalma, figyelembe véve a tényt, hogy nincs okom hazudni neked. Tényleg segítő szándékkal vettem a fáradtságot, hogy éjfél előtt ennyit pötyögjek egy idegen srácnak. Tegyél egy lépést kifelé abból a zárt kis világból, ahová begubóztál, még ha ez nehezedre esik is, mert igaz, hogy idekint bánthatnak téged, de odabent meg örökre magányos leszel. Soha senki nem fog bekopogtatni az ajtódon, hogy "lakik itt egy zárkózott, de jó fej srác, mert én szeretném őt kihámozni a csigaházából?!"

2015. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző, szuper választ adtál!!! :)


Lépj ki a komfortzónából. Ami azoknak a tevékenységeidnek az összesége amit jelenleg csinálsz, de nem jelenti szükségszerűen, hogy élvezed is azokat (pl:egy ilyen lehet az otthon ülés).


Persze könnyű tanácsokat osztogatni, hogy légy bátor menj ide-oda, de sejtem mennyire nehéz lehet neked.


Ha van időd (nem tudom tanuló vagy-e) menj el dolgozni, diákmukára vagy valahova.

Legyen olyan hely ahol fix emberekkel találkozol nap mint nap. Munkahelyen úgyis találsz mindenféle embert. A jófej munkatársat, azt aki keresztbetesz mindenkinek és közösen utáltok stb.

Én egyszer voltam tescoba diákmunkásként, és arra az egy napra egy szuper társaságba kerültem! Mindeki segített, rendes volt, telejsen jól éreztem magam. Volt ott mindenféle ember. :)

Szóval ez egy jó módja lehet, új emberek megismerésére, új szokások beépítésére...és még pénzt is kereshetsz :)

2015. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manócska1 ***** válasza:
szia,írtam priviben
2015. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az írásodban alapján egy átlagos depressziós kamasz vagy. Semmi nincs elveszve, nem vagy egyedül ezzel. Én kb. a te korodban hasonló lelkiállapotban voltam. Sikerült találnom egy pszichológust, egyszer beszéltünk egy hosszút, ez nekem elég volt ahhoz, hogy helyrerakjon. Ezt tudom javasolni neked is, fel tud nyitni néhány dolgot.


Az első kettő nagyon jót írt. Nyiss a világra! Keress társaságot, hobbit, közösséget, sportot, találkozz emberekkel, segíts másokon, keresd azt, amiben jó vagy, találj hivatást, küldetést, legyen az kicsi vagy nagy (illetve ezekből tetszés szerint válogathatsz).

Kudarcok érnek, érhetnek, de ezekből tanulnod kell és továbblépni, nem begubózni.

2015. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!