Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A fiúk miért ítélik el a...

A fiúk miért ítélik el a rocker lányokat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A nem rockerek gyakran elítélik a rockereket, ez nemtől független. Ahogy a rockerek is.

Persze most nem az átlagos emberekről beszélek, hanem egy ilyen páva-rocker konfliktusról.

2015. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem aztán totál mindegy, én biztos nem ítélem el őket.
2015. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanazért mint a lányok a rocker fiúkat :D

Rocker fiúként mondhatom kapom az ívet rendesen a lányoktól, a rocker lányok meg rám se néznek(talán nem látszik rajtam hogy az lennék? :O)..


Igazából csak az idióta páwagyerekek ítélik el az embereket a zenei ízlésük miatt. Aki egy kicsit is értelmes tuti nem fog elítélni

2015. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
80%
Ez így azért bátor kérdés, mert azért a fiúk nem túlnyomó többsége ítéli el, de ha érdekel, azért mert alapjáraton a rocker stílus egy kemény, vagány stílus. Mondanám, hogy fiús is, de ez nem teljesen igaz, nőies is lehet, de általában nem az. A fiúk pedig alapjáraton egy lányban a lányt keresik. A gyengédséget, a kedvességet, a nőiességet. Ez az oka annak, hogy a rövid hajat is sokan ellenzik nőknél. Én személy szerint nem ítélem el, de mint fiú, engem nem érdekelnek olyan lányok, akik nem lányosak. Ez nem előítélet, csak ízlés kérdése.
2015. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:

Nekem pont,hogy bejönnek...

Bár az én külsőm nem rockeres.

2015. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rocker lány...csak rockot hallgatok főleg.:D vagy akkor már rockernek számítok?

Amúgy nem ítélik el szerintem,csak nekik lehet nem jön be az a stílus,és ennyi..ahogyan nekem sem jön be pl.a Nicki Minaj féle "zene",és gonoszan nézek arra,aki olyat hallgat

2015. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert nem nőies.
2015. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nőies? ÉS? Nekem bejön a póló, farmer, tornacipő kombó. Legalább nem a külsőségek számítanak.Jobban hasznosulnak a belső értékek.
2015. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint aki azért ítélt el engem, mert szeretem a rockot és a metált, azok túlnyomó többségének eleve nem volt akkora az intelligenciája, hogy érdemes legyen vele barátkozni.
2015. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!