Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítsen valalaki? (lent)

Segítsen valalaki? (lent)

Figyelt kérdés
1 éve teljesen kifordultam önmagamból, nem tudom mit tegyek. A lényeg az lenne hogy sok rossz dolog történt ez alatt az egy év alatt, és egyszerűen nem tudok barátkozni se semmilyen kapcsolatot kialakítani. tavaly mentem 9.-be és itt vettem észre igazán ,nincsenek barátaim és ezelött ez sose volt jellemző rám, nem tudok rendesen elbeszélgetni senkivel. ha valaki csak rám néz az osztályba vagy az utcán akkor egyszerűen megőrülök és azt gondolom hogy elrontottam valamit, vagy azêrt néznek mert csúnya vagyok. nem érzem magam jól a bőrömben és a suliba is gondok vannak ez miatt. A szüleim azt gondolják hogy depressziós vagyok PEDIG NEM.Valaki mondja meg hogy mit tegyek hogy ne érezzem így magam.

2015. aug. 19. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Innen nagyon nehéz mit mondani. Csak biztatni tudnálak, hogy próbálj nyitni és beszélgetni. Mi áll a probléma hátterében? Ha valami komolyabb, akkor menj el pszichológushoz, nem gáz és jót tud tenni.
2015. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam nyitni de egyszerűen képtelen vagyok. a pszihologusrol szóltam a szüleimnek de azt mondják hogy csak beképzelem a dolgokat. így nagyon nehéz hogy ilyen formában eggyáltalán nem hallgat meg senki.
2015. aug. 19. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is gondold végig, mi lehet az oka annak, hogy nem érzed jól magad a bőrödben? Gonosz megjegyzéseket tettek rád, vagy egyes testrészeidre? Nem úgy nézel ki ahogy a média sugallja, hogy kellene? Ha semmilyen kapcsolatot nem tudsz kialakítani senkivel, az lehet a családi háttered miatt, mint mondtad senki nem hallgat meg...az iskolában is kellene pszichológusnak lennie,azt hiszem ahhoz nem szükséges a szülő beleegyezése, de nem vagyok benne biztos.Mindenesetre, talán ülj le a szüleiddel és mondd, meg ha azt gondolják depresziós vagy méginkább szükséged lenne egy szakember segítségére!
2015. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Firedoom ***** válasza:
Ennyiből lehetetlen barmilyen következtetést levonni. Viszont: Csak a 9. múlt el, meg semmi nincs veszve. Biztos vannak olyan emberek akik legalabb a "haver" csoportba tartoznak az osztályból/évfolyamból/iskolából. Nalunk olyan 700diak van, nálatok is biztos van 100-200 minimum, Ennyi ember közt ne lenne olyan akivel kijönnel? Ne add fel a próbálkozást, nem olyan nehez baratokat szerezni.
2015. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!