Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csinálják ezt sokan?...

Miért csinálják ezt sokan? Ehhez nagyon kevés empátia kell, ennyi sincs senkiben?

Figyelt kérdés

Barátnőm felhív, hogy találkozzunk, legyen csajos este.

4-en vagyunk, 3-an már ott ülünk, belibben ő is, kézen fogva a barátjával. A srác egész végig nem szólal meg, csak bámul.


Másik barátnőm átjön, jön vele a húga, akivel ekkor találkozom először. Húg befészkeli magát a tévé elé, és csendben ül. Fél óra múlva elmegy.


Vagy amikor végig úgy beszél, hogy "menjünk el ide, ekkor itt leszek", egyes számban, aztán megjelenik, és "nem baj, hogy hoztam a nővérem, a pasiját, meg egy haverját"?


Mi van az ilyen emberekkel? Nem az a baj, hogy hoz még valakit, de miért nem szól róla előre? Vagy az ilyen "hozott" emberek legtöbbször miért kussolnak? Ha azt mondja az első példában, hogy elhozom az új barátomat, hogy megismerjétek, tök korrekt. De így, hogy csak ül és néz... aztán meg a barátnőm ott kérdezget, hogy miért vagyunk ilyen csendesek, valami baj van-e.


Meg ha valakinek van két barátja, de az a két barát nem ismeri egymást, hogy gondolja a delikvens, hogy két idegennel lehet majd egymás előtt személyes dolgokról beszélni?


2015. júl. 28. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Csak ezek az alkalmak vannak arra, hogy a barátnőddel beszélgess?
2015. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tán mondd meg neki, hogy mi lenne, ha néha csak úgy kettesben lennétek... :D
2015. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a kedvenceim,az ilyen kussolós,bámulós figurák :)
2015. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem csak ez az alkalom van rá. De ha úgy van lebeszélve, akkor miért kell idegeneket hozni?


A csajos estéből én is, a barátnőim is arra következtettek, hogy csak mi lányok leszünk ott.


Mondom, nem az a baj, hogy elhozzák őket, hanem hogy nem szól róla, és hogy nem értem, miért öröm valakinek az, hogy néma csendben ül egy csomó idegen közt.

2015. júl. 28. 16:19
 5/8 anonim válasza:
Mond meg neki mi a problémád. És talán azt is próbálhatod ,hogy egy közeli nyilvános helyre mentek először pl. Egy kàvézó stb. Akkor talán nem hoz magával idegeneket .
2015. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az első példában levő srác nem vagyok benne biztos, hogy annyira örült a helyzetnek vagy ő akarta volna ezt az egészet.
2015. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A hozott emberek (főleg ha eddig nem találkoztak veled) valószínűleg kínosan érzik magukat és azért nem beszélgetnek
2015. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megmondtam nekik ezerszer. Szerintük nem probléma. És ez legtöbbször kávézó-szerű helyeken történik.


7-es: ezt pontosan tudom. Én is így érzek. Pont az a kérdésem, hogy a közös barátokban miért nincs meg ez a... akármi, nem tudom, mi a neve. Egyszerűen belegondolok, hogy de rossz lehet neki, és nem csinálom.

2015. júl. 31. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!